Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt eddig a legrövidebb...

Mi volt eddig a legrövidebb idő, ami után otthagytatok egy munkahelyet?

Figyelt kérdés

Felvettek egy munkahelyre, de nem szeretném abbahagyni a keresést. Elég sok kompromisszummal jár ez a mostani, de sajnos nem volt más.

Ha jön jobb ajánlat próbaidő alatt, simán otthagynám őket.


Ti mondtatok már fel próbaidő alatt?



2020. okt. 19. 19:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Igen kb 4 órát voltam ott. Édesanyjukkal kommunikáljanak így.
2020. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Az első munkahelyem egy bank irattárában volt, amolyan gyakornoki munka. 3 nap után jeleztem, hogy elég volt. :D Borzasztó volt. Maga a munka is, de a társaság is.
2020. okt. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
1 nap után otthagytam még anno egy diákmunkát, ahol csomagolni kellett teljesitmenyberben, borzasztó volt.
2020. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Ez még régebben volt, munkanélküli voltam, a munkaügyi központ közvetített ki egy villanyszerelő vállalkozóhoz aki éppen a városi szociális otthon felújításán,bővítésén dolgozott.A vezeték helyét kellett kivágnom, ez volt a feladat,napi 4000 forintért. A gond az volt, hogy az ablakok már be voltak szerelve de kilincs nélkül,a horonyvágóhoz meg nem volt porelszívó, szóval állt a téglapor a levegőben,azzal volt tele az orrom, a torkom,szemem,tetőtől talpig vörös por voltam.Elég jó volt a tűrőképességem, két hét után mondtam azt, hogy kapják be a f.szomat,én leléptem.Mai fejjel egyrészt el sem fogadnék ilyen munkáról szóló ajánlatot, vagy a helyszínen, tapasztalva a körülményeket,5 perc után lépnék le.Sokat nem vesztettem vele, hogy nem éltem ezzel a kiváló munkalahetőséggel, azóta más területen, de nagyon jól keresek. Nem szabad beleragadni egy rossz munkahelybe, egy nem megfelelő közegbe, mert hosszú távon leépít mentálisan, testileg, a közeg meg vagy lehúz a saját szintjére vagy utálkozva kiközösít. Egy életünk van,egyszerűen nem éri meg így tönkretenni magunkat.
2020. okt. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%

Diákmunka: egy nap, a munka végén mondtam hogy nekem ennyi volt.

Felnőtt munka: talán 4-5 nap volt, igazából már első nap se tetszett, de vártam pár napot, hátha. Nem lett jobb, úgyhogy ott is hagytam.

2020. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
A legrövidebb 1 hét volt, telemarketing, 2006-ban, gyorsan kiderült, hogy nem nekem való. Mivel még diák voltam, nem volt tétje.
2020. okt. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
Volt 1 nap is, de ott nem írtunk alá szerződést, csak próbanap volt. 6-os voltam.
2020. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%

Két nap.


Összesen négy napot kellett volna mennem de nem bírtam ki. Diákmunka volt, iszonyú sok ember kilépő papirjait kellett csomagolni és pecsetelni. Ilyen monoton munkát még életemben nem láttam szó szerint a sírás kerülgetett pedig nem vagyok egy feladom típus. Ezért elmentem másnap is de aztán rájöttem hogy Úristen ez nem éri meg ha beledoglok se maradok ott. Borzasztó volt.

2020. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

Diákmunkán, első 10perc után már tudtam, hogy a szalagmunka nekem ha elmegyek mégegyszer, akkor az a végem lesz.


A gép tempójánál se lassabban, se gyorsabban nem lehetett dolgozni. Ugyan az az 1 karmozdulat 8 órán keresztül. Az 5. Órában üvölteni tudtam volna a tehetetlenségtől és kiszakadni a testemből földhözvágni nagam. Mintha egy börtönbe lettem volna bezárva úgy éreztem magam. (Mármint nem a hely miatt, mert azzal nem volt gond, hanem a munkafolyamat miatt)

2020. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
3 nap, saját döntésből adódóan.
2020. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!