Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Miért akarják olyan sokan...

Miért akarják olyan sokan hogy emeljék a családi pótlékot?

Figyelt kérdés

Mindenhol ezt olvasom, ha bármilyen támogatást emelnek, (pld:GYED) hogy 'bezzeg a CSP-t évek óta nem tudják emelni'.

Csak érdekelne az oka, hogy ezek az emberek miért akarják ennyire ennek a támogatásnak az emelését?


Értem én, hogy plusz pénz, nyilván mindenkinek jól jön!! Ezt a részét természetesen megértem!


Viszont mivel ez egy semmihez nem kötött támogatás, nagyon sokan tudjuk, hogy vannak bizonyos 'csoportok', akik kb ezekből nevelnék fel a 6 gyereket, úgy, hogy előtte kb életében nem dolgozott...

persze, jól jönne az emelés, de akkor hogy lennénk ezek az egyének ebből kiszorítva?


2021. dec. 12. 13:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha ott tartasz ma Európában hogy tudsz-e holnap enni akkor más gond van, ne is legyen gyereked.
2021. dec. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

#19

És a gyereknek a ruhát, ételt, játékot, gyógyszert, pelenkát mégis miből veszed? A házat, amiben laktok miből fizeted? Mert szeretetért, meg a két szép szemedért nem adnak semmit...

2021. dec. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!