Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Október 28-án le mondtam a...

Október 28-án le mondtam a GYES-ről,mert úgy volt férjem veszi igénybe a GYED-et.Viszont mondták ma,hogy nem tudja igénybe venni.Ha holnap vissza igényelem a GYES-t, meg kapom decemberbe?Illetve 28-tól igényeljem vissza?koszonom szépen

Figyelt kérdés
2022. nov. 14. 17:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%
10, valami nem kerek, nincs 60 nap.
2022. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
44%

11!

Akkor nézz utána 😉

"Az ügyintézési határidő sommás eljárásban nyolc nap, teljes eljárásban hatvan nap."


Szerinted én nem jartam utána? Csak eltellt azota lassan 4 hónap 🤣


3#

2022. nov. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%

12, teljes eljárás csak akkor lesz belple, ha hibás a kérelem, vagy hiányos a melléklet. Ha hosszabbítják, akkor nem pótoltad felszólításra sem.

Max külföldön dolgozó egyik szülő esetén szokott előfordulni egyébként, szóval kételkesem abban, hogy nálatok mindenkié ennyi (vagy ritka buta környék, és senki nem képes jól igényelni)

2022. nov. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13.

Utoljára leírom, akikkel beszéltem, mindenkinek ilyen hosszú idő volt. Nem kértek hianypotlást, nem adtam be rosszul


Hidd el, eleget teledonalgattam utána, mifelénk így van. Nem én tehetek róla elhiheted.

Én vagyok a legjobban kiakadva, hiszem gyakorlatilag 4 hónapja élek kb 0 bevétellel

2022. nov. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14, én meg nem hiszem el. Ha ilyen lenne, más megye is tudna róla, hogy valahol ez megy.
2022. nov. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!