Új munkahelyen mennyire tolerálják ha a kicsi beteg? Keresek munkát, de a kicsi a bölcsibe sokszor elkap vmit és taknyos (nem átlátszó) vagy vmi más betegség, ami miatt pár napig nem megyünk. A nagyi tud segíteni, ha nem túl gyakran kell elvállalja

Figyelt kérdés

Az előző munkahelyem egyszerűen megszűnt.

A baj az hogy ejszaka sem alszik túl jól, és reggel ugy kelek fel hogy holt faradt vagyok.

Nektek minden simán ment?


Apa nemnagyon tud kimaradni , max később menni - hamarabb hazaérni


Varjak inkább márciusig, hatha akkortol jon a meleg es nem lesz annyit beteg?


2023. jan. 12. 09:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amíg le nem jár a próbaidő addig bizony a férjednek kell ezt vállalnia pénz ide vagy oda.
2023. jan. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

10 koszi szépen hogy leirtad a tapasztalatod.


Sajnos nálam kiderül , mert a csed alatt szunt meg a munahelyem. Tehat nem irhatom be hogy ott voltam munkaviszonyban .

Az önéletrajzba is bekell irjam nyilván, es kiderul hogy hoppá 2 éven keresztül semmit sem csináltam?

Arra nem tudok mondani mast mint hogy kisbabával voltam othon.

Sajnos igy nehéz

2023. jan. 14. 22:26
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy talaljak így munkát
2023. jan. 14. 22:26
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj eleve otthoni munkát.
2023. jan. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Milyen othoni munkát?
2023. jan. 16. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!