Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Nem minősül ez valamiféle...

Nem minősül ez valamiféle csalásnak?

Figyelt kérdés
Megszunt a szerződésem, és egy pénzügyi tanácsadó azt javasolta hogy keressek fel egy barátot, ismerőst, rokont hogy vegyen fel a cégéhez, vállalkozásához. Szülés előtt ha van szerződésem akkor a 2 év alatti 365 biztosított napom is megvan csak szerződés hiányában nem jár a CSED és GYED. viszont ez nem jelent valamiféle csalást? Ez legális?
2023. jan. 13. 11:52
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
27%
Ennyi rosszindulatú embert...
2023. jan. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
59%

31, rosszindulatú az, aki működő tanácsot ad a hülye pénzügyi tanácsadó helyett...

Ma is tanultam valamit:)

2023. jan. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
27%

Nem... Rosszindulatú az, aki személyeskedik objektív válasz helyett. Pl.: "Mit sírsz? Akkor biztos van mire." Ez aztán az empatikus érdemi segítség. Szerintem a kérdésben semmiféle sírás nem volt. Tanácsot kért a kérdező, mert elbizonytalanodott abban, amit kapott.

Kérdező. Szerintem egy tb szakértőt keress meg, vannak olyanok, akik kifejezetten kismamák tanácsadásával is foglalkoznak. Találtok valami megoldást. Anno mielőtt táppénzre mentem, én is beszéltem egyel, tök jól képbe helyezett a lehetőségeket tekintve és minden kérdésemre válaszolt.

2023. jan. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

33# úgy látom azért lettél lepontozva mert normális választ tudsz írni.

Köszönöm a válaszod.


A többieknek akik betámadnak és mellé még sértegetnek, csak annyit kérdeztem hogy ez csalásnak minősül-e? Mert ha annak akkor egyértelműen nem vágok bele, nem akarok én magamnak bajt, hol ott lehetne olyan megoldás hogy apa venné igénybe a gyedet fél évtől.. nem éri meg nekem kockáztatni. De mindegy is. Nem fogok én senkit sem győzködni hogy mit miért.. ahhoz hogy "mire " arra annyit tudok mondani hogy átlag életét élek... és teszem hozzá hogy a főnökömmel mikor beszéltem, hónapokkal ezelőtt mikor kiderult hogy babát várok és még volt szerződésem akkor ő ennek kifejezetten őrült mert mondta hogy így igenyelhetem megint a csedet és gyedet. És ez kb 1 hónapja derült ki hogy nem leszek jogosult rá... csak ennyi. Mindenki ezt mondta hogy "de dee jár a gyed.. " ahaa. Nem igaz. Nem vagyok ebben jártas hisz első gyerek. Úgyhogy mindegy is. A soraim közt lehet újabb és újabb hibákat keresni. :) szép napot .

2023. jan. 14. 13:18
 35/36 anonim ***** válasza:
17%
Össze-vissza beszélsz. Az előbb még első gyerek, mikor a gyed miatt nem tudsz munkanélkülire menni. Fantasztikus vagy. Azt se tudtad hogy határozott a szerződésed és le fog járni? Mégse voltatok képesek védekezni. Gratulálok! Főleg a két gyerekhez, ami katasztrófa lesz ilyen kis korkülönbséggel, ilyen problémamegoldó képességgel, mint ami neked van. Meg aztán a nuku pénzhez, amiből majd el kéne tartani 2 gyereket, meg magatokat. Szép mutatvány lesz, de hajrá, ha már nem kezdtél el számolgatni és Google-t nézegetni hogy mi hogy mennyi, mielőtt gyereket gyártottál.
2023. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Látszik hogy értelmifogyatékos vagy😅😅😅🤔🤣🤣 na de nem válaszolok több ilyenre... egyszerűen nem akarod megérteni. Személyeskedj nyugodtan. :D ha már ertelmes dolgot nem tudsz írni..
2023. jan. 16. 08:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!