Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ahol megosztják a családi...

Ahol megosztják a családi adókedvezményt, az hogy néz ki?

Figyelt kérdés

Nálunk én vettem igénybe, amíg dolgoztam, de az megszűnt. Most a férjem igényelte meg.

3 gyerek van.

Babát várok. CSED-re nem leszek jogosult, de GYED-re igen, ezért érdekel, ilyen esetben ez hogy nézne ki, és hogy éri meg jobban.



ápr. 13. 23:52
1 2 3 4 5
 41/42 babyboom567 ***** válasza:
100%

40-es válaszoló.

Senki sem kérdőjelezi meg a kiskaput,és azt sem,hogy a kérdezőnek megérné kifizetni még egy összegben is azt a 6-800ezert,(hisz 4 gyerekes adómentes anyaként,a csed+gyed időszakára összesen minimálbérnél 5-6 millió ellátást kapna.

De azért ezerszer láttunk már olyat a történelemben, hogy emberek meglopják/meggyilkolják/kitagadják egymást 20 forinttért is.

Pénzeben nincs barátság.

Ennek így kellene zajlani

István, megtenné hogy bejelentesz magadhoz,hogy kapjak ellátásokat.Természetesen tételesen állom a kiadásaidat előre.

Rendben Kati,holnap gyere be a könyvelőmhöz átbeszéljük.

Könyvelő:- rendben kiszámoltam,a következő 5 hónap kiadásai tételesen,összesen blablabla 786500ft.

Rendben István, itt a pénz.Rendben Kati mától be vagy jelentve.


(és ugye arról sem feledkezzünk el, hogy mi van ha a kérdező közben táppénzere akarna menni,mert mondjuk kórházba kerül,amit le sem tagadhat)


Ez annyira vékony jég.

ápr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%

Biztos azért nem látom annyira vékony jégnek, mert a munkám során belelátok ennél cifrább sztorikba is, amik fű alatt képesek bizalmi alapon működni. :) Nyilván van benne kockázat, nem állítom, hogy nincs.

Én nem akarok meggyőzni senkit, hogy ez a jó út, pláne ha van más megoldás, csak felvetettem egy opciót, mint mondtam.

ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!