Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » így milyen juttatást fogok kapni?

így milyen juttatást fogok kapni?

Figyelt kérdés
2008 szeptember óta dolgoztam, majd idén januárban kirúgtak. A kirúgás után majdnem 3 hónapig voltam munkanélkülin,majd április óta be lettem jelentve egy céghez, azóta majdnem 3 hónapja új helyen dolgozom, szintén bejelentve. Ha most kiderül, hogy terhes vagyok, mit fogok kapni? És ha kirúgnak emiatt? Mert ugye megtehetik...
2013. aug. 20. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha még próbaidőn vagy és bejelented, hogy terhes vagy, akkor sajnos simán elküldhetnek és csak GYES meg családi pótlék fog járni. Ha már határozatlan idejűvé válik a munkaviszonyod, akkor nem rúghatnak ki terhesen. TGYÁS és GYED csak akkor fog járni, ha a szülés pillanatában vagy munkaviszonyban állsz, vagy álláskeresési járulékban részesülsz.
2013. aug. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson megmondani nekik, hogy terhes vagy.Ha meglesz a bejelentett 3 hónapod ott, ahol most vagy, akkor már szólhatsz, mert akkor nem rúghatnak ki.
2013. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!