Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyes mellett dolgozó anyák....

Gyes mellett dolgozó anyák. Ti mit dolgoztok?

Figyelt kérdés

Aki gyes mellett 4 órás munkaidőben dolgozik,az hol,mit ?

Nem voltak a munkaadók ellenszenvesek ?

Vagy a meglévő munkahelyére ment vissza , csak rész munkaidőben ?

Szeretnék dolgozni menni, 1 hónapon belül,de az előző munkahelyem csődbe ment szülésem után

ÍGy mennyi esélyem van normális munkahelyet találni ?



2013. aug. 22. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
47%
Én titkárnő vagyok 8 órában. Nagyon nehéz kifogni normális munkahelyet kisgyerekkel. Nekem szerencsém volt, a főnököm kisgyermek párti. 4 órás munkát találni? Az csak a mesében van szerintem. Vagy teljes munkaidőben veszik fel az embert, vagy sehogy. Keresgélni kell, de iszonyú nehéz olyan helyet találni, ahol tolerálják azt, hogy gyereked van. Voltam én is olyan állásinterjún, ahol konkrétan megkérdezték tőlem, hogy én komolyan gondoltam-e, hogy odamenjek hozzájuk dolgozni? /az önéletrajzomba nem írtam bele, hogy gyerekem van, csak ott meséltem el/. Elég szomorú, hogy ez megy ebben az országban.
2013. aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!