Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha az eü pénztár nem válaszol,...

Ha az eü pénztár nem válaszol, hogy mikor kapom, akkor melyik szervtől kérdezzem?

Figyelt kérdés
Tgyás-t igényeltem szülés előtt 28 nappal, ápr közepén, máj közepén szülnék, és erre az egyszerű kérdésre hogy máj elején utalnak e, nem válaszolnak, pedig már az országost is kérdeztem mail-ben.
2014. ápr. 26. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig a cég munkaügyise beszélt az oep-pel, neki mindig gyors és korrekt választ adtak, amit én előtte esetleg hetekig nem tudtam kideríteni. De megpróbálhatod, hogy személyesen bemész az oep-hez.
2014. ápr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

személyesen :)

már annyit jártam hozzájuk, hogy megismernek az utcán is az ügyintézők


de jó ötlet, lehet felhívom őket álnévvel, álstátusszal. csak mi legyen az.

2014. ápr. 26. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:

"de jó ötlet, lehet felhívom őket álnévvel, álstátusszal. csak mi legyen az."


Ennek konkretan mi értelme? Ha Kovács Zsuzsinak utalnak az nem vonatkozik Szabó Katira...... Amúgy meg 30 nap az elbírálási ido, ha április közepén adtad be, akkor majd május közepén megkapod a határozatot, hogy jogosult vagy e vagy sem.

2014. ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, 30 nap az elbírálási idő. Ha május 10 előtt kapsz határozatot, akkor valószínűleg május 10-ig megkapod a tgyást. Bár, szerintem nem fogod május elején megkapni, általában mindig megvárják a 30 napot.

Unokatesóm, mikor tgyás után a gyedet igényelte, 1 hónapig nem kapott semmilyen ellátást, mert későn adta be a papírt. Persze visszamenőleg megkapta a pénz, csak 1 hónapig nem kapott pénzt.

2014. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!