Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Jelenleg Gyes mellet dolgozom,...

Jelenleg Gyes mellet dolgozom, ebben az esetben van lehetőségem terhes táppénzre menni?

Figyelt kérdés
2012. 01.10. született a kislányom,2014. 01.11-től szabadságon voltam és 2014. 03. 05-től újra munkába álltam! Jelenleg dolgozom és kapom a kislányom után a GYEST! Az lenne a kérdés hogy mivel visszamentem dolgozni ha most terhes lennék akkor elmehetnék-e táppénzre vagy terhes táppénzre? Vagy meg kell várnom míg lejár a kislányommal a Gyes?
2014. ápr. 27. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, kaphatod egyutt a kettot. Mostben is igy vagyok. Nekem jan 21en volt 2 es szeptemberben jon a kicsi.
2014. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!