Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha nem szeretném abbahagyni a...

Ha nem szeretném abbahagyni a munkát szülés után jár nekünk bármilyen támogatás?

Figyelt kérdés

20 órába vagyok bejelentve,a 20 órás minimálbérnek megfelelő összegnél csak egy kicsivel kapok többet,de max. heti 5 órát kell dolgoznom,akkor dolgozok,amikor akarok és sokszor otthon is el tudom intézni a munkát.

Azt,hogy Gyedet nem kapnék azt tudom,de Gyes jár ilyenkor?

Köszönöm!


2014. ápr. 30. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Munka mellett gyes is, csak a gyerek 1 éves kora után jár. A gyerek 1 éves kora előtt választanod kell, hogy munka vagy tgyás-gyed-gyes.
2014. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1 éves koráig gyed/gyes mellett nem dolgozhatsz.


1 éves kora után kaphatod a fizetésed mellett a gyed/gyest


egyébként számolgasd, szerintem 20 órára több a gyes mint a gyed, nem mindegy melyiket igényeled majd

2014. ápr. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!