Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Lehet, hogy bajban vagyok! Ti...

Lehet, hogy bajban vagyok! Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy terhes vagyok, de már fél éve nem dolgozom. Jövőhéten kezdek az új helyen. Ha valóban úgy lesz akkor mikor mondjam el, hogy terhes vagyok? Mire számíthatok? Mind anyagilag és mind a munkáltató részéről?
2014. júl. 18. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha próbaidős leszel, akkor csúnya mód várd ki amíg letelik és felvesz állandóra. 12.hét után elég ha bejelented, hivatalosan írásban, ha a munkaköröd megengedi. Ha határozott a szerződés nem köteles és valószínűleg nem is fogja meghosszabbítani, de terhesség és gyed/gyes alatt védett vagy.
2014. júl. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előtte volt munkád mert a terhesség csak 9 hónap és ha nincs szülés előtt 365munkanapod az elmúlt 2 évben akkor nem jár tgyás sem gyed.
2014. júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

akkor a 2012-es és 2013-as év számít? Vagy ha 2015-ben szülnék akkor a 2013 és 2014? és folyamatos munkaviszony kell vagy vagy összesen a két év alatt?

Ha 2013-14 kell akkor meg lesz. ha 2012-12 akkor nem tudom pontosan, de talán az is.

2014. júl. 18. 22:22
 4/4 A kérdező kommentje:
bocsi 2012-13
2014. júl. 18. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!