Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Egyedül álló anyukának milyen...

Egyedül álló anyukának milyen kedvezmények járnak?

Figyelt kérdés
Márciusban fogok szülni a párommal szétmentünt, nem voltunk házasok. Kerestem a google-ban hogy mennyivel kapok több pénzt de csak annyira jutottam hogy kb 1000 ft. Mondjuk az nem valami sok.... Esetleg valami kedvezményre jogosult vagyok ilyenkor? vagy 1000 ft.nál többet kapok azért? 1000ft-ért egy pelenkát nem veszek meg :(
2015. jan. 4. 20:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
Na nehogy már azért mert te felcsináltattad magad, még az állam erőltesse meg magát. Örülj hogy ilyen jó helyen élsz, hogy ennyiféle támogatást kapsz. Máshol nem nagyon van ilyen.
2015. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
6%
Jaj Istenem, de sok rosszindulatú, megkeseredett ember van itt :((
2015. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó, ha nem vennéd észre, a kérdező mindaddig normális válaszokat kapott, amíg nem jött azzal, h "hú de megerőltették magukat"
2015. jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%
Igen, a Kerdezo irritalo, mert nem az Allamtol kell varni a gyermek eltartasat, hanem a szuloknek kell eltartani. Rossz a Kerdezo hozzaallasa.
2015. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező! Röviden a válasz az, hogy semmi. A Csp több egy 1000-sel, ahogy előttem már írták.

A tartásdíjat meg kérd! Apuka járuljon hozzá gyermeke eltartásához.

2015. jan. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!