Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Szerintetek bele lehetne vágni?

Szerintetek bele lehetne vágni?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm azon gondolkodik, hogy (mivel a pasijával a pasi szüleinél laknak...és kezd hogy is mondjam...kényelmetlenné válni a helyzet és mivel jövőre szeretnének összeházasodni), ezért hitelből szeretnének házat venni, aminek a törlesztője kb. 40.000 ft lenne...Viszont...szóba hozta nekem azt is, hogy babát is szeretnének jövőre...

De én hát...aggódom egy kicsit. Egyrészt ennyi mindenbe belevágni, egy kicsit lehet, hogy megterhelő lenne, másrészt nem tudom, hogy hogyan számolta ki azt, hogy ki fognak jönni a kb. 170.000 forintos bevételből... (100.000 ft fizu+60.000 ft-os gyed, meg a 12.000 forintos családi....)

Szerintem ez finoman szólva felelőtlenség...Szerintetek?



2015. márc. 22. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Te ne aggódj, nem a te gondod.


Egyébként jó eséllyel hitelt se kapnak ilyen fizetésre.

2015. márc. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi 3 gyereket nevelünk 200 ezerből. Megvagyunk, köszönjük :)
2015. márc. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sokan élnek még kevesebből is gyerekkel, boldogan, nem luxusban, de úgy hogy nem éheznek. ne számolgasd már te az ő jövedelmüket, majd ők tudják!
2015. márc. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy aggódom ,tényleg :D

Én éltem szegénységben...nem akarom, hogy úgy éljenek, mint én annó...

Tény, hogy nem én fogom eldönteni...

2015. márc. 22. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
2015. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem igazán :D

Ő lassan 22 :P És sosem beszéltem vele így, és nem is fogok :D

2015. márc. 22. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!