Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti bele mernétek vágni a...

Ti bele mernétek vágni a babavállalásba ebben az esetben?

Figyelt kérdés
6 évvel fiatalabb párommal (20 éves) fél éve vagyunk együtt, ő 1 hónapja dolgozik, 120 körül keres, én szintén most mentem el részmunkaidőben dolgozni, ezelőtt 3 hónapja majdnem 1 évig voltam egy cégnél. Van egy 5 éves kisfiam előző kapcsolatomból. Most becsúszott egy bébi, nem tudom, mi tévő legyek. Semmi sem biztos a mai világban. Volt már valaki hasonló helyzetben?
2013. jún. 1. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Röviden és tömören: nem.

A mai világban egy 20 éves srác még elég messze van az igazi apa szereptől.

2013. jún. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Sokan vannak hasonló helyzetben, és azt mérlegelik, hogyan tudnak felnőni a feladathoz. Mi módon tudják előteremteni a gyermekvállaláshoz szükséges feltételeket - beleértve az anyagiakat is. És igazad van: semmi sem biztos a mai világban, így tehát lehet ennél még sokkal jobb is, mint ami most van... Nektek babátok lesz, kisfiadnak pedig kistestvére. Miért gondolkodnál? Fiatalok vagytok, erősek, egészségesek. Hajrá! Bátraké a jövő.
2013. jún. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
én sem vállalnám.A lakáshelyzetről nem írtál.Kölcsönötök van?Szerintem neveld szépen a már meglévő gyermekedet.A kapcsolatod is elég friss még meg a pasid is fiatal.
2013. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Tudatosan nem vállalnék így babát, de ha már úton van én nem vetetném el. Nem lesz könnyű döntés, nem irigyellek. Minden jót.
2013. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Hat szandekosan biztos nem terveztem volna, mert ez a helyzet, tobb mint bizonytalan. Igy, hogy megvan mas kerdes. De valaszolni nem tudok, mert ismerni kene azt a 20 eves fiatalembert, mennyire dolgos, ugyes, elszant, szorgalmas es mennyire akarja a babat. Illetve szamithat meg, h kaphattok-e a nagyszuloktol segitseget, ha veletlenul pl a parod munka nelkul marad. Te 21 evesen szultel, mar nem vagy egyutt a fiad apjaval. A parod pont ennyi esellyel lesz veletek 5ev mulva, ha csak az eletkorabol indulok ki. Es most nem akartalak megbantani se Titeket, se mast. Szoval nekem minden ellene szol, de akkor sem biztos, h tudnam bantani...
2013. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Én bevállalnám. Egyrészt azért mert sosem vetetnék el egy gyereket, másrészt azért meg ahogy írtad semmi sem biztos a mai világban, így később sem lehetsz biztos egy munkahelyben sem igazán.
2013. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Gratulálok a kedves lepontozgatóknak! Eddig csak sejtettem, most már biztos vagyok benne: az abortuszt pártolók nem csak végtelenül erkölcstelenek, de még ennél is nagyobb mértékben unintelligensek. Csak így tovább!
2013. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért sok mindentől függ. Lakhatás, ilyesmi. Én nem hiszem, hogy megtartanám, de nem tudom.
2013. jún. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!