Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kb. mikor fogják folyósítani...

Kb. mikor fogják folyósítani a táppénzt?

Figyelt kérdés

Szept. 16. óta vagyok 9-es kóddal táppénzen.

Utoljára Okt. 10-én a munkáltató folyósított.

Legközelebb mikor fogok pénzt kapni?

Jól tudom, már nem a munkáltató fog ezentúl utalni?!

Ilyen esetben mennyit kell várni a tp-re?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2015. nov. 12. 13:18
1 2
 11/17 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nem figyelték a kódot... Úristen... Önellenőrizniük kell, és ami a legszebb, neked vissza kell fizetned a cég felé, amit betegszabi jogcímen kaptál. A táppénzes papírokat pedig sürgősen be kellene küldeniük. Ha kérik vissza azt az összeget, amit tévesen utaltak neked, mondd azt, hogy csak akkor utalod vissza, ha megkaptad a szeptember-októberi táppénzt. Ha ők ültek eddig a papírjaidon, akkor legalább lesz egy kis plusz motiváció, hogy intézkedjenek.
2015. nov. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szia, kb én is így vagyok itthon mint te, okt 10-én kaptam utoljára fizut, azóta nem jön a tp. Jövő héten bemegyek az OEP-hez. Neked jött azóta valami?
2015. nov. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Előző vok, ebben a pillanatban kaptam meg a tp-t!!!!!
2015. nov. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Én még mindig nem kaptam! :( :(

Bankszámlára utalták neked, vagy postás hozta?

2015. nov. 18. 13:15
 15/17 anonim ***** válasza:
Bankszámlára kaptam. Oepnél érdeklődj szerintem!
2015. nov. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a gyors válaszod!
2015. nov. 18. 15:40
 17/17 anonim válasza:
Nekem a táppénzt nagyon sokára utalták,kb 2 hónap. 0612885169 ezen a számon érdeklődj,a 0 menüt válaszd úgy hamar kapcsolnak!Szükség lesz a taj számodra is.Remélem segítettem!
2015. nov. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!