Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Apuka gyeden? Akkor felelötle...

Apuka gyeden? Akkor felelötle az anyuka?

Figyelt kérdés
Nem akarok felelötlennek tünni, de anyagilag sokkal jobban megérné hogyha párom lenne gyeden. Mellete én tudnék dolgozni, és kb ugyanannyi folyna be mint amenyit ö kap. Én meg nem kapnák, csak gyest. Még igy is több lenne mint hogyha ö dolgozna és és maradnék ithon. ( ha én maradok itthon 100.000.+ a gyed) ha ö marad itthon 100.000.+ a gyed ami kb 60-80 között mozodna neki. Persze nem szivesen tennék ilyet de ha van valaki aki hasonló helyzetbe van szivesen meghalganám. Nem akarok negatív véleményeket.

2015. nov. 27. 12:41
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha én maradok akkor csak gyest kapok
2015. nov. 27. 13:10
 12/52 anonim ***** válasza:
Fiam 8 hónapos korában visszamentem dolgozni, férjem eljött gyedre. Nem bánjuk, sőt! Szuper megoldás volt és most is az. Imádják egymást, de engem is ugyanúgy szeret a fiam. Nálunk több minden szerepet játszott a döntésben, de a legfontosabb az volt, hogy a férjem szeretett volna gyedre jönni, nekem pedig semmilyen lelkiismereti problémát nem okozott, hogy otthon hagyom őket és eljovok dolgozni. Nálunk ez tökéletes megoldás volt. Rengeteg időt tudunk így is együtt tölteni. Mi a következő gyerekeknél is így tervezzük. Férjem egyébként minden apuka ismerősét buzdítja erre. Mondjuk az ismeretségi körünkben vannak kb tízen, akik ugyanilyen felállásban nevelnek gyereket. A férjem egyébként rendőr, és az is fontos szempont volt, hogy így fix napirendunk van, mert ő hol éjszaka, hol nappal dolgozott, rengeteg túlórája volt, így viszont én dolgozok 8-4 ig, hétvégék, ünnepek szabadok. Éppen ilyen megfontolásból jött el több kollégája, a kapitány már a fejét fogja, mert idén csak a járőrosztályról elmentek négyen apukák gyedre.
2015. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
73%
és ennyiből meg tudtok majd élni?????? 3an???
2015. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:

gyes alanyi jogon jar. Megigenyelted?

Rajtatok kivul senki sem tudja erre a jo valaszt. Ha otton maradsz majd elitelnek, hogy nincs beveteled, ha dolgozni fogsz, akkor mert nem vagy otthon...

Szamoljatok at, hogy tudtok a legjobban kijonni, kell-e az a plusz penz feltetlen. Kesobb meg ott a bolcsi is. :)

2015. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:
Nem igzaán lehet ez az elsö hónap. Irtam is hogy most küldtek el 15.ével eddig nem volt problámánk. Sajnos vannak akik kevesebböl ének meg. Nem lehet mindenkinek jó élete. Sajnos nekünk most jelenleg ez áll fen. Eddig soha ne, voltunk ilyen helyzetbe
2015. nov. 27. 13:18
 16/52 anonim ***** válasza:
32%
nem vagyok képben, de nem úgy van hogy aki terhes, az védett?
2015. nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem. Elméletileg védi a törvény de közbe mégis elküldhetik.
2015. nov. 27. 13:21
 18/52 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy elküldtek 32 hetesen??
2015. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan küldenek el? Határozott idejű a szerződésed? Fegyelmivel?
2015. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan hogy MÁR nem!! munkaügyisként mondom, hogy azonnal munkaügyi bíróság!!

A várandós nő védett, nem lehet neki felmondani!!

2015. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!