Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Apuka gyeden? Akkor felelötle...

Apuka gyeden? Akkor felelötle az anyuka?

Figyelt kérdés
Nem akarok felelötlennek tünni, de anyagilag sokkal jobban megérné hogyha párom lenne gyeden. Mellete én tudnék dolgozni, és kb ugyanannyi folyna be mint amenyit ö kap. Én meg nem kapnák, csak gyest. Még igy is több lenne mint hogyha ö dolgozna és és maradnék ithon. ( ha én maradok itthon 100.000.+ a gyed) ha ö marad itthon 100.000.+ a gyed ami kb 60-80 között mozodna neki. Persze nem szivesen tennék ilyet de ha van valaki aki hasonló helyzetbe van szivesen meghalganám. Nem akarok negatív véleményeket.

2015. nov. 27. 12:41
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:
Már bocsánat 22 vagyok igen, de öcsém az velünk van, nem saját gyerek. Én az elsöt várom.
2015. nov. 27. 22:01
 42/52 A kérdező kommentje:
most akkor lehet hogy én irtam túl félre érthetően. Elsö baba, elsö gyerek. Öcsém él velünk. Amit ö kap az a saját bankártáyjára megy, ahoz mi nem nyúlunk.( erre viszont nem térnék ki hogy miért is van itt) Csak érdeklödtem hogy mi van ilyenkor. Igen tudodm buta voltam hogy aláirtam. 3 évig dolgoztam ugyanazon a munkahelyen. Nem érzem magam felelötlennek, mivel az nézzem hogy hogyan jönnénk ki minél jobban. Persze ez csak végsö estbe lenne. Nem akarom itthonhagyni párommal. És bocsánat hogy ilyet irok, de van aki 18.évesen szül gyereket, az nem felelötlen?
2015. nov. 27. 22:08
 43/52 anonim ***** válasza:

"nem azért kell otthon tespedni a gyerekkel 3 évig, mert ez a kulturális beidegződés, hanem mert nagyon fontos az anya-gyermek kapcsolat szempontjából, mindamellett nem értem hogy aki nem akar a gyerekkel lenni otthon az mi a fenének vállal gyereket."


Úgy látom, itthon az a normális, ha valaki azért vállal gyereket, hogy három évig ne kelljen dolgozni...

2015. nov. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
ha 3évig voltál ott miért csak gyes jár?
2015. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

43: en nem irtam ilyet sot epp azt irtam hogy nem a lebecolas miatt maradunk otthon hanem mert a gyerekkel toltott ido egy anya szamara nem megvasarolhato.


kerdezo, Te olvasol is vagy csak firkalsz? tobben irjuk menj el allaskeresesire. ha 3 evet dolgoztal van 90 napod....ne itt ulj es nyomd a hulyesget hanem irany a munkaugyi egyaltalan miert nem mentel be oda miutan megszunt a munkaviszonyod???

2015. nov. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

44!

Nyilván azért, mert a Robbie feltétele lenne a szülés időpontjában is élő munkaviszony

2015. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
Robbie - nem tudom hogy került oda, többi akart lenni
2015. nov. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
Amúgy meg határozott idejű szerződése volt, arra épp nem is vonatkozik felmondási védelem terhesség esetén
2015. nov. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Azt is írta, hogy január 31ig szólt a szerződése. Ha most 32 hetes, addigra már igényelheti a csedet, így azt kapta volna, utána megszűnhet már a munkaviszonya.
2015. nov. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Nem láttam sehol, hogy írta volna, hány hetes terhes. Te hol láttad? Eselyesebbnek tartom, hogy épp csak bejelentette a terhességet, így kB 6-8 Legyen. De legyen 12, akkor is csak 21-22 hetes lesz.
2015. nov. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!