Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Feltételesen kérdezem csak,...

Feltételesen kérdezem csak, olyan esetben mi van, ha amikor lejár a gyesem, pl 5 hónapos terhes vagyok? Visszamegyek 4 hónapra dolgozni? :-)

Figyelt kérdés
2016. júl. 26. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
VAgy visszamész dolgozni vagy táppénzre mész.
2016. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én igaz gyedből szültem, de visszamentem természetesen 5 hónapig dolgozni, Szülés előtt 2 héttel kezdtem meg az újabb csed időszakot. Könnyített munkát kaptam a terhességre tekintettel, iagzából amúgyis irodai munkát gyakran hozhattam haza stb és így a nagyobb is itthon volt, nem bölcsiben. Biztosan nem hagytam volna bent a fizumat. De úgy mentem be, hogy kérdeztem, visszamenjek e 5 hónapra azzal, hogy ha nem tudok mégsem dolgozni, akkor táppénz. Szükség volta munkámra, vártak vissza. Ez egy megoldás pl, ha visszamész, mert korrekt a munkahelyed. A táppénzt is meg fogja érteni.
2016. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!