Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kicsit összezavarodtam. Hogy...

Kicsit összezavarodtam. Hogy is van?

Figyelt kérdés

Most 29.én lejár a gyesem.Kaptam is papírt,hogy megszűnik majd 29én.

A mai napon kaptam gyest és családit.

Úgy tudom a gyes az havi mindig,a családi utólagos.

Ez a mai utalás a decemberi amit előre hoztak nem?

Amit dec elején kaptam az novemberi családi volt és decemberi gyes nem?

Amit ma kaptam az a decemberi családi volt nem?

Februárba meg majd a januári?

Vagy én értelmeztem félre?


2016. dec. 21. 12:07
 1/4 A kérdező kommentje:

Vagyis ma csak családit kellett volna kapnom nem?

Mert gyest is kaptam ugyan úgy.

2016. dec. 21. 12:08
 2/4 anonim ***** válasza:
gyest most kaptál utoljára. ezt úgy számolták ki, h nem teljes havit kapsz, hanem 29 napra lebontva. ezentúl csak családi pótlékot kapsz. Valószínűleg dec elején is megkaptad, és most, így ez a csp már a januári, csak az ünnepek miatt korábban utaltak. február elejéig nem kapsz semmit. akkor jön a következő csp
2016. dec. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kaptam dec elején is gyest meg most is.

Mindkettő ugyan az összeg.

Erre gondoltam én is,hogy vhogy így van de nem voltam benne biztos.Megkavart az ünnep miatti előbb utalás.

2016. dec. 21. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:
januárban kaptad volna meg az utolsó (decemberi) gyest, de mivel a januári utalást áthozták dec végére, így most megkaptad a családi pótlékkal együtt. Gondolom, az a két nap meg nem okozott nagy változást a kalkulációban (mármint h nem dec 31-ig, csak 29ig számoltak) ezért azonos az összeg
2016. dec. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!