Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha a terhességem 7 hónapjában...

Ha a terhességem 7 hónapjában táppénzen vagyok veszélyeztetett terhesség miatt, akkor éhen halok a GYED-ből?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy 1 éves munkaviszony alapján számolnak, de ebbe nem tartozik bele a táppénz. Ez mit jelent? Akkor 5 hónapot átlagolnak a 12 hónap helyett? Vagy hogy kell ezt értelmezni? Elnézést kérek a kérdésért, de nagyon analfabéta vagyok ehhez, ezért kérdezek.
2017. febr. 12. 13:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
94%

Első vagyok. Akár 4 órás bérem is lehetne 79ezer nem? Kinek mi köze,nem egymagam tartom el a gyerekeimet ebből az összegből.

Micsoda b.nkók vannak itt....

Legalább dolgoztam tudod,kedves bunkó válaszadó. Előtte többért,csak tudod mikor azért kirúgtak mert kórházba került a gyerekem és a tp során kiderült,hogy amúgy 52ezerrr jelentettek be,nem a szerződés szerintire,így inkább mentem el br 79-ért protekcióval 60km-re irodába ülni,minthogy visszamenjek a másik helyre,ahol 10óráztam,de 4orás bérre jelentettek be a tudtom nélkül. Vagy lehettem volna gyesen 25ezerért nulla adókedvezménnyel. Inkább ez az 50ezer egy gyerekre nem teljes kedvezménnyel. Nincs mit szégyellnem ezen,hogy ennyiért dolgoztam.

2017. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Bizony, hogy nincs mit szégyellned. Ne foglalkozz senkivel, biztos valami hülye gyerek szórakozott, mert felnőtt, épeszű ember sosem kötne abba bele, hogy valaki dolgozik és mennyit keres.
2017. febr. 13. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!