Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Normális, hogy a kisbabánk...

Normális, hogy a kisbabánk már majdnem 2 hónapos, de a GYES-t még nem ítélték meg nekünk?

Figyelt kérdés
A családi pótlékot és az anyasági támogatást már régen megítélték, de a GYES még mindig függőben. Ami azért kínos, mert ennek az odaítéléséhez van hozzárendelve a kisgyermekes bérlet, ami harmada a normálnak.

2017. ápr. 8. 00:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha alanyi jogon jár, mit kötekednek??? Most tényleg egy kismamával kell így b*szakodni??? Miért kell emiatt súlyos 10ezrekre lehúzni a gyerekes családokat?
2017. ápr. 8. 00:45
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Gyes? De az nem 2 éves kortól jár? Elöször csed-et kapsz,majd gyed-et és utána gyes-t.
2017. ápr. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Ha nem volt munkahelye pl. akkor csak gyes jár,kedves 2-es válaszoló.


Kedves kérdező :off. De én se értem ezen mit kell rágódniuk. Ügyintéző nem mondta mennyi idő az elbirálás?

2017. ápr. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez volt velünk is. Majdnem 3 hónapba telt, mire pénzt küldtek.
2017. ápr. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Időben be lett adva minden szükséges irat?
2017. ápr. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Utána kérdeztél már hogy mi lehet a gond? Lehet lemaradt vmilyen irat. Sőt biztos hogy vmin elakadt, mert már rég kapnod kellett volna.
2017. ápr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

kérdezz rá!! én is csak vártam és vártam majd 2 hónap múlva felhívtam őket és : tegnap küldték a papírt a hiánypótlás miatt,nem kaptam még meg? (hát 1 nap alatt bizti nem,de azóta már 5 hónap eltelt és a mai napig nem ért ide a papír a hiánypótlásról amit állítólag küldtek). De a telefon után újra leadtam az ügyfélkapun az igénylést és minden oké volt.

Hívd fel őket mert valami nem jó

2017. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor igényelted? Az én fiam február 21-én született, március közepén igényeltem a gyest, családit, anyaságit. Április elején megkaptam a határozatokat mindenről, 2 napja pedig utalták is a pénzeket. Elvileg ha jogosult vagy akkor 30 napon belül elbírálják.
2017. ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!