Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Lejár a táppénz, mit kaphatok...

Lejár a táppénz, mit kaphatok kismamaként, vagy hova fordulhatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,februárra vagyok kiírva.


Ma kaptam egy levelet, miszerint 2018.12.11-ig vagyok jogosult táppénzre,mely 07.hónaptól áll fenn.


Január 26-án kezdődött hivatalosan a munkaviszonyom..természetesen előtte 2 hónap csak napi bejelentés ugyanitt..

Viszont 2017-2016-os években is volt bejelentésem, tehát most végképp nemértem mi alapján számolnak, és melyik évet nézik, illetve ha ez valóban most megszűnik nekem,mitévő legyek...



2018. nov. 8. 17:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

"Emellett még kérte,hogy én fizessem az ő 1/3-át a táppénzbe, mert én megkárosítom azzal,hogy elmegyek szülni."


Ne haragudj, hogy ezt írom... inkább le sem írom. És ha azt kéri, hogy ugorj kútba? Tudod, mikor fizetnék... táppénzre se mentem volna el, ha nem vagyok veszélyeztetett, nem ám még én fizessek a munkáltatónak, amiért táppénzre megyek...


Valaki írta az álláskeresésit, az még jó lehet. Úgy igényeld majd, hogy a szülés napján is járjon, és akkor kapsz majd csedet meg gyedet.

2018. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Természetesen nem fizetek neki egy fillért sem.
2018. nov. 8. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!