Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Teljesen hülyének néznek?

Teljesen hülyének néznek?

Figyelt kérdés

Én jelenleg gyed,gyes vagyok plusz családot kapok a gyerekekre.

Visszamentem állományba veszélyeztette terhesség mert mérgezéses vagyok .

Ezzel a lendülettel átadtam mindent a férjemnek a gyedet, a gyest a családot mindent tényleg én csak tpn vagyok.

Mégis azt vágtak az arcomba hogy nem lehet 9-es kóddal azaz veszélyeztette terhesként átadni a férjemnek a jelenleg igénybe vett gyed, gyest és családot.

Ide böjte az arcomva hogy olvassák el a 97' évi lvxxxiii paragrafust asszem.

Lényeg hogy elolvastam 5x és abba is csak az a kikötés hogy egyszerre egy veheti igénybe. Ezt így csináljuk mert én állományba vagyok ugye. Akkor mégis miért kötözködik velem?

Minden papírt szépen kitöltöttem megírtam még szabit is vettem ki ha ne szóljanak van vagy 80 napom de ezt vágta az arcomba ö most erre nem ér rá és olvassák el a netjogtárt .. basszus... 8 éve vagyok itt ez a liba meg fél éve és ezt vágja a pofámba.

Egy tb ellenőr azt mondta teljesen rendben van amit csinálunk.

Akkor még kell ezt csinálni?


2018. nov. 9. 07:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
3%

"vagy a c3gnek a pénzt."

Vagyis a cégtől (főnökötől) veszed el azt a pénzt. Ő nem pénzből él? Fizessen neked, mert terhes vagy. Ez mi ha nem cigánykodás?

Mindenkinek jól jön a plusz pénz. Van más módja is, mint lehúzol valakit.


Ha a tbs azt mondta rendben van, akkor mit izgulsz? Mond meg a főnöködnek adja le és kész. Max. visszautasítják, ha mégsem jó.

De érthető a főnököd kukacoskodása.

2018. nov. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
62%
Igaza van az előttem szólónak. Eszedbe nem jutott volna visszamenni dolgozni, ha nem jön az újabb gyerek. De most, hogy úton van, szakítsunk le még egy bőrt, ha már lehet. Igazából mire fel járna táppénz, hiszen otthon vagy x éve. Sajnos szerintem sincs semmi törvény ellenes abban amit tettél, bár nem értem, miért kellett a férjednek átadni. A táppénz járt volna, ha nálad maradnak az ellátások. Amúgy a hozzászólásaid alapján nagyon "értelmes" ember lehetsz.
2018. nov. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
42%

"Azért hogy én legalább arra törekszem a népesség növekedjen azért vagyok én a taktikázó?"


A főnököd is köszönetet mond, hogy amiért ő dolgozik, abból te veszélyeztetett terhesként veszel el. Köszöni, hogy szülsz gyerekeket az ő kontójára. 😄

2018. nov. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
55%

Táppénz csak annak jár, aki dolgozik. Te otthon vagy gyerekkel, ergo max házimunkát végzel és gyereket nevelsz. Mire is járna a tp? Jobban jártál volna, ha ilyen stílussal csendben maradtál volna.

Nálunk is van állományban ilyen munkakerülő, aki mindig magyarázott a pénzen. Dolgozni nem akart, de ő legalább nem takarózott a népességnövekedés miatt szaporodom dumával, hanem bevallotta, h nem akar dolgozni.

2018. nov. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

De úgy volt jövőre megyek vissza.

Csak hogy tudd gyerekenként a főnököm 30.000 kap plusz kb alig fizet utánam valamit.

Ne védjük ennyire a munkáltatót.

Mert tudták hogy megyek vissza és nem direkt jött a baba ha nektek meg van szigetek szettepnu hajra nekem nincsen sajnos.

De mindegy is a kérdés megyek én a tbhez szemelyesen

2018. nov. 9. 08:36
 16/28 A kérdező kommentje:

V3gülis csak kicsit olvass utána mi az a terhességi mérgezés és megérted a tpt is.

Mert az egyáltalán nem jatek

2018. nov. 9. 08:37
 17/28 A kérdező kommentje:

Basszus.

Senki nem válaszolt csak egy ingyenesek nevezett.

Gratulálok ehhez a formához amit adtok az országnak.

Mert tudsz szitkozodni bírálni de kérdezni azt nem

Nekem megvan a jelenlegi 365 ledolgozott nap ami után igenyelhetek tpt.

De persze én vagyok a kmk-s mikor már mindenki megy oviba és mentem volna vissza dolgozni igazad van csak eloskodo vagyok ebben az országban.

Basszus!

Egy ember nem válaszolt nekem szépen csak bírálták arról hogy biztos egy büdös roma vagyok aki egy napot vagy talán egy napot dolgozott.

És hogy szegény munkáltató aki éppen a fizetést az embereknek a kínkeserves munkájuk után kifizeti de ő azért ezek miatt felvett csak úgy 2 misiket mert jár neki igaz?

Úgy hívják bónusz!!! Bónusz azért mert benn maradt a pénz mert nem szólnak a munkavállalónak?

Hogy figyelj már paraszt ez jár neked?

Azért sajnálják a munkáltatókat mert év végi juttatást a büdös életbe nem adták de ők kapták milliókat?

Hol éltek itt?

Biztos hogy itt?

Vagy tizenéves suhancok vagytok?

A munkáltatót csak addig érdemled meg üthet mint egy lovat meg huzol ..

Mihelyst nem huzol lásd. : Terhesseg,baleset stb.. utálatos munkavállaló vagy.

Oszt pont

Köszi a semmi választ inkább bemegyek a tbhez személyesen és megkerdem.

2018. nov. 9. 08:44
 18/28 A kérdező kommentje:

Vagy a szerencsétlen munkavallalonak elcsúszik a bérét és egy másiknak utaljak?!

Csak annyit mondanak neki hogy bocs!

Basszus!!!!

Rákban halt meg az egyik kollégám és semmibe nézték érted? Dolgozott úgy hogy kemoztak... Arra nem vettek a fáradságot a temetésre kimenjenek.

Miről beszéltek ti?

Azt se tudod mi a KMK......

Soha a büdös életbe egy napot nem voltam táppénzen se semmin. Dolgoztam havi loxarert hogy haladjunk és most mikor kérdeznék valamit ti idegenek az arcomba vagjatok hogy KMK-s vagyok.

Huuuuhaaaaa..... Hát akkor a segélyen élők mik a szemetekbe?

Pondrók?

Vagy csak az ember aki gurizik haláláig örül a bérének és nem szól semmiért?

Köszönöm az eddigi válaszokat 😂😂😂😂😂

Inkább egy erre érdemes szervhez fordulok.

Szép napot minden kedves gurizonek.... 😂😂😂😂

Én meg mint háztartásbeli meg aramvezeto henyelek mert kicsi gyerek mellett csak azt lehet. Kavezgatni mint az irodasok.

2018. nov. 9. 08:55
 19/28 anonim ***** válasza:
45%
Akkora paraszt vagy kérdező. Amúgy tudom mi az a terhes toxaemia. De az nem indokolta volna, hogy te papíron visszamenj dolgozni. De ilyen stílussal mit vár az ember. Amúgy toxaemiával az ember nem otthon van, hanem már rég a kórházban. Szóval neked vagy nem az van, csak azt hiszed,vagy hazudsz mint a vízfolyás, nehogy rádsüssék, hogy dolgozni derogál, de a juttatásokat felvenni tulajdonképpen a semmire, az megy. Amúgy tisztára mint anno a bölcsis anyuka...
2018. nov. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Meg annyit, hogy miért lenne az jó nekem hogy megjelölt vonnom a gyerekektől valamit amit szeretnének?

Miért törekednek arra hogy itthon legyek életem végéig mikor a cél az hogy nekik minden meglegyen amire szükségük van?

Miért jut bárkinek is eszébe hogy ilyen gonosz dolgot tennék a gyerekeimmel szemben ha a boltban azt kéne mondanom azt nem lehet nincs rá pénzem?

Miért ne mennek vissza dolgozni hogy újra felnottekkel tudjak beszélgetni ne csak azt mondjam nem szabad gyere ide... Igen az kacsa láb?

Miért csinálnám ezt mikor a célom az hogy ők majd jó iskolába menjenek jó egyetemre és jó főnökök legyenek?

Miért csökkentenem le a haztartas jelenlegi bevételét az én reszemrol a negyedére?

Kinek jó az?

Én örülök ha haladunk a házzal hitel nélkül ha ossztudunk sorolni egy nagyobb autóra nem hitelt kell felvenni.

Örülök hogy nőként majdnem annyit kerestem mint sok férfi de ez magamnak köszönhető és a szakszervezetnek akik a munkavállalót vannak.

Miért baj ha nem abortuszra megyek hogy munkába allhassak a munkáltatóm kedvéért mert ő nem érdekli majd a lelki teher ha valaki abortuszra megy.

Nem értem mit hapogtok?

Titeket is addig szeretnék meg üthetnek... Vagy ha valami nagy főnökök nem vagytok de akkor még a kormányváltás így lesz jó sorotok.

Elméletileg a cég család barát..... Minden cég elméletben.

Miért baj ha az adott lehetőségeket maximálisan kihasználom azért hogy a családomnak jó legyen?

Miért baj az hogy nem a munkáltatót védem hanem magamat nézem?

Ezt se olvastatok el csak atfutottatok.

Nagy kulonbseg

2018. nov. 9. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!