Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Teljesen hülyének néznek?

Teljesen hülyének néznek?

Figyelt kérdés

Én jelenleg gyed,gyes vagyok plusz családot kapok a gyerekekre.

Visszamentem állományba veszélyeztette terhesség mert mérgezéses vagyok .

Ezzel a lendülettel átadtam mindent a férjemnek a gyedet, a gyest a családot mindent tényleg én csak tpn vagyok.

Mégis azt vágtak az arcomba hogy nem lehet 9-es kóddal azaz veszélyeztette terhesként átadni a férjemnek a jelenleg igénybe vett gyed, gyest és családot.

Ide böjte az arcomva hogy olvassák el a 97' évi lvxxxiii paragrafust asszem.

Lényeg hogy elolvastam 5x és abba is csak az a kikötés hogy egyszerre egy veheti igénybe. Ezt így csináljuk mert én állományba vagyok ugye. Akkor mégis miért kötözködik velem?

Minden papírt szépen kitöltöttem megírtam még szabit is vettem ki ha ne szóljanak van vagy 80 napom de ezt vágta az arcomba ö most erre nem ér rá és olvassák el a netjogtárt .. basszus... 8 éve vagyok itt ez a liba meg fél éve és ezt vágja a pofámba.

Egy tb ellenőr azt mondta teljesen rendben van amit csinálunk.

Akkor még kell ezt csinálni?


2018. nov. 9. 07:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
26%

Mint a cigányok. Csak arról beszélsz, hogy NEKED mi jár.

Lopsz, csalsz, hazudsz csak, hogy NEKTEK mindenetek meglegyen.

2018. nov. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
51%
Es ezek szulnek halomra.
2018. nov. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Nem olvastam az eddigi hozzászólásokat,lehet már más leírta...

Személyes tappasztalat,hogy átvehet a férjed mindent. Én is GYED alatt lettem terhes,többször voltam kórházban is azért kerültem táppénzre. Simán le tudtam mondani a GYED-et,a férjem igényelhette. Nem tudom,hogy Neked miért mondták,hogy nem lehet.

2018. nov. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
56%
Még mindig nem megy a fogalmazás és a helyesírás...El sem tudom olvasni mit makogsz.
2018. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
69%
Mi az, hogy alig fizet utánad a főnököd? És miért kapna a te gyerekeid után ő pénzt?
2018. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Vlogold már le a baromságaidat, pár nap és engedélyezhetsz óvatos reklámokat, pár hét és pénzednél leszel.
2018. nov. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen nem értem, hogy milyért adtad át a férjednek az ellátásokat? Simán mehetett volna hogy kapod a táppénzt és mellé az ellátásokat. Ha majd csedre leszel jogosult akkor meg rohangálsz, hogy minden vissza legyen csinálva?

Amúgy a jog ezeket lehetővé teszi (csak hogy válaszoljak is).

Tb-s vagyok.

2018. nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Szia.


[link]


Itt a válasz a kérdésedre.

2018. nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!