Meddig dolgozzak terhesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok Mamik!

Kisgyermekgondozó,-nevelő vagyok. Most 2hónapos terhes és érdekelne a véleményetek. Meddig doglozzak még a gyerekek között? Ki mikor hagyta abba a munkáját terhessége miatt?

Köszönöm a válaszokat. Mindenkinek jó baba várást és sok-sok egészséget Kívánok!


Ui: Rosszindulatú embereknek jelezném, hogy nem azért tettem fel a kérdést mert rögtön eljönnék onnan. Dolgozom amíg tudok, és érdekel kinek mi a véleménye hogy meddig.

További szép napot!



2018. dec. 29. 04:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

38. hétig. Pultos-felszolgalo voltam.

Kicsi gyerekek mellett nem sokáig lennék terhesen, max a 12. hétig. Ismeretségi körben sok óvón ő és kisgyermeknevelo van, a többség már a pozitív teszt után táppénzre ment.

2018. dec. 29. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Én óvónő vagyok, miután doki is megerősítette az első babát, azonnal eljöttem. Tudták a főnőkeim, hogy így lesz és azt is, hogy évek óta vágytunk babára, szóval boldogan gratuláltak és engedtek el. A többiek között nem mentem visza dolgozni, de ugyanígy csinálnám. Nem kockáztatnék egy hányás-hasmenést vagybármi nyavalyát terhesen.
2018. dec. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%
Én gyárban dolgoztam meósként a 36.hétig..bírtam volna még,de nyáron ott nagyon meleg van mindig és kevés levegő,ezt könnyített munka mellett sem akartam megpróbálni....
2018. dec. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Én oviban a 33. hétig dolgoztam. Azért nem tovább, mert jött a nyári szünet.
2018. dec. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
16 hetes vagyok, iskolában dolgozom,de végig terveztem maradni,hacsak az orvos nem mond mást.
2018. dec. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
30 hétig irodában. Új épületbe költöztünk és nem volt légkondi így eljöttem, mert egyébként sem bírom s meleget terhesen meg katasztrófa volt. Ja igen nyár közepe volt kb 34 fokkal mert az irodának ablaka sem volt csak s gyártó csarnokra.
2018. dec. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Ha dolgozol, amíg tudsz, mi a kérdés? Majd ha nem tudsz, befejezed. Akkor most kérdés, hogy meddig dolgozz?
2018. dec. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Miért is vannak lepontozva az óvónők, akik nem hajlandók kockáztatni a hányós-hasmenős, bárányhimlő, influenza vírusokat terhesség alatt? Vagy esetleg egyéb külső-belső élősködőket... Nyilván a saját, és a gyermekük érdekében nem. És nem, ez nem olyan, mintha a tesó hozná haza, mert egy, ez azért már csak a nagyobb létszám miatt is veszélyesebb, kettő, a tesó saját gyerek, a csoportba járók viszont nem.
2018. dec. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Szintén óvónő vagyok, nálunk mindenki első pillanattól kezdve táppénzre ment. Egyikük inszem miatt már jóval a terhesség előtt, másik kollégámnak szintén nehezen jött össze, így a doki az első vizsgálat után tápoénzre küldte. Nem viccből nem dolgozzák végig a bölcsődében és óvodában dolgozók a terhességet.
2018. dec. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%

#8, szerintem mert itt ez a divat :) erre a kérdésre mindenki az egyéni tapasztalatait írja le,nincs jó és rossz válasz. Engem is lepontoztak,pedig én az ellenkezőjét írtam, tök mindegy :) Mivel egyesével tanítom a gyerekeket,nekem azért több lehetőségem van elkerülni,hogy elkapjak valamit,mint annak,aki csoportban dolgozik. A helyükben én sem csinálnám szerintem. Dehát ugye,mindig mindenki a másik helyett akar mindent tudni, ezért pontoznak le boldog-boldogtalant. Nem is érdemes vele foglalkozni,árt a szépségnek ;)

5ös voltam

2018. dec. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!