Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Így mennyi táppénzre vagyok...

Így mennyi táppénzre vagyok jogosult?

Figyelt kérdés
November 6tól dolgozok, a szerződés február 28-ig szól. Március 18-tól felvesznek rendesen. Ha idén teherbe esnék és mondjuk nyárig tudnák dolgozni akkor a táppénznél azt a 4 hónapot is nézik majd vagy csak a márciustól 18-tól? Úgy tudom annyit mehetek táppénzre amennyit dolgoztam. November 6 előtt még tanultam.

2019. jan. 15. 13:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló, erre voltam kiváncsi, semmi másra.
2019. jan. 15. 15:19
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

3as vagyok te Nagyokos! Értelmezni sem tudsz és neked gyerek? Pont azt írtam, hogy gyedhez kell 1 év munkaviszony ( mert ha nincs akkor végig csak gyes-t kapsz, mivel igen, arra mindenki jogosult )

Mielőtt felkapod a vizet értelmezd mások írását. És még ne szülj inkább, jobban jár mindenki... :)

2019. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom, hogy 1 év munkaviszony kell hozzà. Akkor se ez volt a kérdés idióta.
2019. jan. 15. 17:43
 14/16 A kérdező kommentje:
Remélem te se szültél még de nem is fogsz mert szegény gyereknek nincs szüksége ilyen bunkó anyàra ;)
2019. jan. 15. 17:44
 15/16 anonim ***** válasza:
76%
Drága kérdező. Akkor mégegyszer. Lassan írom, hogy megértsd. Időben teljesen jó leszel, nyárig, mondjuk júniusig 7 hónapod lesz, de mivel márciustól kapsz szerődést, ott lesz egy 3 hónapos próbaidő, ami szintén júniusig tart. Tehát ha te áprilisban, májusban terhes leszel, kivágnak. Jogosan. Tehát szépen járjál csak be nyáron is dolgozni, ha messzire költöztök, ha nem.
2019. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
77%

😂😂😂

Már egy ideje Anya vagyok. Pont ezért írtam, hogy várj még vele. A gyerekhez sok türelem kell. Te pedig láthatóan idegbeteg vagy.😊

2019. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!