Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Több mint egy hónapja leadott...

Több mint egy hónapja leadott gyes igénylésre semmi válasz? Hova fordulhatok?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja leadtam a gyes igénylést.sem határozatot sem pénzt nem kaptam.hova fordulhatok ez ügyben?
2019. márc. 5. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Hivd fel az ezzel foflalkozo szerveket vagy menj szemelyesen ahhoz/oda akinel/ahol igenyelted es utana jartok a dolgoknak
2019. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Munkáltatómnak adtam le.ők elküldték az államkincstárnak.próbáltam a Gy-M-s megyei kormányhivatal győri járási hivatalt hívni de senkit nem értem el.
2019. márc. 5. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb megjön. Szuper leépítések voltak , kevés az ember, lassabban mennek az dolgok.
2019. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 babyboom567 ***** válasza:
Akkor még várjál egy kicsit.én december elején adtam be,februárban jött meg a határozat.
2019. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

MÁK-hoz betelefonálni? Furcsa ez a lassú ügyintézés, én ügyfélkapun adtam be vasárnapi napon, hétfőn jött emailben a határozat, csütörtökön utaltak. Most pl ezen a hétfőn adtam be az emelt CSP igénylést, 3 órával később jött a digitális határozat pozitív elbírálásról. Hosszabb távon érdemes szerintem regisztrálni a kormányablakban és otthonról elintézni ezeket.

Egyébként nekem a munkáltató TB kifizető, de felhívták a figyelmem, hogy a GYES-t magamnak kell igényelni, nem rajtuk keresztül. Neked elintézik ők?

2019. márc. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A gyed igénylést a munkáltatónak kell leadni kedves utolsó.ez még bekem nem a gyes
2019. márc. 6. 08:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedved Kérdező, a kérdésedben gyest írtál!!
2019. márc. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat igazad van.elírtam.
2019. márc. 6. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!