Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szülők! Várjatok már, hogy...

Szülők! Várjatok már, hogy vége legyen a szünetnek?

Figyelt kérdés
Bocsánat, de én már nagyon! 2 gyerekkel vagyok itthon egyedül, 7 évessel és 7 hónapossal.
2019. júl. 31. 11:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
3 és 5 évessel, és igen, én is. Nem kell ezért bocsánatot kérni, szerintem, senkitől. Kimerítő, főleg, ha nincs melléjük segítség.
2019. júl. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A nagy lényegében folyton kinlódik 🙄 Mindig nem tudom szórakoztatni, programokat csinálni mindrn napra.
2019. júl. 31. 12:00
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
Én jól elvagyok velük. 6 eves és 6 hós, én nem vagyok az a tipikus várjuk már a szünet végét anyuka, pedig a nagy fél ovis csoportot. Miért nem adod be táborba, mamának, keresztszülőknek, nagybácsik, nagynéniknek, ha ennyire eleged van a nyári szünetből. Miért nem keresel ezer meg egy programot? Menjetek nyaralni, csavizni.
2019. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Voltunk már. Együtt is és rokonokkal is volt és még megy is.
2019. júl. 31. 12:01
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Igen, 7 éves és 13 hónapos. Szerencsére jövő héttől a férjem szabadságon lesz, meg megyünk nyaralni. Most épp mamánál "nyaral" a nagy, olyan jó ez a csend :)
2019. júl. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Nekem 11 és 8, nagyon nem várom a sulit. Tök jól elvagyunk, szeptembertől meg menni 2 suliba, hozni 2 suliból, egyiket hozni vinni edzésre, masikat rángatni magunkkal minden nap munka után, nekem ez rosszabb.
2019. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon nem várom. 7 és 9 évesek a gyerekeim. Szerencsés vagyok, mert itthonról dolgozom, a szünetük szépen be van osztva napközis táborokkal, így nem kell a felügyeletük miatt aggódnom. Viszont nagyon jó, hogy nincs a folyamatos verkli a korán keléssel, leckeírással, mindenféle iskolai elintézni valóval. Délutánonként sokat vagyunk lent, társasozunk, beszélgetünk, és rengeteg barátjuk is van a környéken, nem unatkoznak.
2019. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%

3 sulisom van, nagyon nem várom a sulit.

Most végre a magunk urai vagyunk, nem kell időre rohanni reggel is, délután is, tanulni velük, leckét ellenőrizni, verset kikérdezni, értekezletre rohangálni, ezt azt amazt beszerezni a technika, környezet, rajzórára... Hát a hátam közepére nem kívánom. Kell ez a 2,5 hónap amikor nem hajtunk meg taposunk, hanem azt csinálunk amit szeretnénk. Ha semmit, akkor semmit.

2019. júl. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

1 iskolásom van, és látom rajta, hogy nagyon unatkozik néha. persze a tanulás nem hiényzik, de a haverok igen.

Most is napköziben van, jól érzi ott magát.


Én még nem voltam nyári szabin, egyelőre azt várom.

2019. júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Nekem egy 4 éves lányom, és egy 8 hónapos fiam van. Őszintén, szégyen, nem szégyen várom a szünet végét, mert hétfőtől-péntekig teljesen egyedül vagyok velük, és nagyon mások az igényeik. A nagy egész nap kint játszana, strandolna, de a kicsi ezt nehezen bírja. Panelban lakunk, így kert sincs, ahol kiélheti magát a nagy.
2019. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!