Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Tapasztalt sulikezdő szülők!...

Tapasztalt sulikezdő szülők! Ha a gyerek jövőre kezd, mikor érdemes beszerezni az iskolai felszerelést?

Figyelt kérdés
Gondolok itt főként táskára. Van valami bravúros beszerzési hely/mód/idő? Szeretnék apránként megvenni ezt-azt. Ha tapasztalat szerint mondjuk sulikezdés után (okt-nov) olcsóbbak ezek a dolgok, nekiállnék megvenni.
2019. aug. 21. 13:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
Lányomnak pl újonnan vetem egy számára nagyon megtetszett anatómiai ars una táskát ,jó fogáson aki eladta azok táskát nem használták mert tulajdonosa 2 iskola táskát kapott .
2019. aug. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is volt egy kósza gondolatom tavaly, hogy idénre már elkezdek vásárolgatni, milyen jó hogy meggondoltam magam... :) Tavaly egészen más mintákat szeretett mint amiket most választott. Én júniusban vettem meg neki a táskát az arsuna-n, ott voltak akciós szettek, jóval olcsóbban jött ki mintha egyesével vettem volna meg mindent. Így nem volt vészes, 23ezer volt táska-tolltartó-mappák-kulacs stb...

A többi apróság (festék, ceruza, tempera) meg elenyésző szerintem, kb 15ezerért vettem ezeket, szerintem télen sem olcsóbb, max ha valahol kifogsz (mondjuk neten) egy jó akciót. Inkább rakj félre és jövőre együtt válasszátok ki ami neki tetszik.

2019. aug. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
67%
Ráhangolódás, meg a gyerek vágyai szép dolog, de okt-nov. leárazáson tényleg tízezreket lehet olyan tételeken megspórolni, mint a táska, tolltartó, tornazsák. Beszéld meg a gyerekkel, lehet semlegesebb mintát választani, nem tudom, mennyire fontos, hogy ilyen-olyan disney figura legyen rajta. Fiúknál egyszerűbb, mert star wars-os vagy real madridos cucc biztosan nem lesz ciki. Lányoknál más, de egy nem mesehősös táska is lehet szép. Amit tényleg nem érdemes előre venni, az ruha, cipő, mert ki tudja mennyit nő. Írószereket, füzeteket, borítókat viszont nyugodtan érdemes szintén leárazáson venni. Ezekből úgysem baj, ha több van, főleg ceruzából, ipari mennyiségben fogy, mert folyton hegyeznek. De ezekből nem szabad a legolcsóbbat venni, mert azok rosszabb minőségűek. A süni és az ico már jó.
2019. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
A minta nálunk nem mérvadó. Szerencsém van, mert a fiam ebben nagyon együttműködő. 1-2 mesefigurás ruhája van, azokat is itthonra vettük játszósnak. Abszolút semleges mintát szeretnék választani, azt hiszem a táska témára azért ráállok, azon kívül lesz még mivel hangolódnia. :) Köszönöm a válaszokat!
2019. aug. 27. 23:11
 15/15 anonim ***** válasza:
Egy elsősnél tényleg fontos a ráhangolódás, de nagyobb gyerek esetében valóban érdemes szeptember közepe után körülnézni, és néhány dolgot beszerezni (tollak, ceruzák, füzetek amúgy is mindig kellenek), mert ilyenkor jóval olcsóbb minden.
2019. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!