Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Máshol is kővetelmény?

Máshol is kővetelmény?

Figyelt kérdés
Nem is értem fiam új iskolában kezdte a 7. osztályt. Fehèr zokni kell tesire fekete rövidnadrág fehèr atlèta trikóval. Máshol is ez van???

2019. nov. 17. 14:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Sőt

Nálunk gimiben is volt egyenruha tesin

2019. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk piros torna nadrág ,fehér póló és fehér zokni kell ,az általánosba .
2019. nov. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk elsőtől ragaszkodik a tornatanár a fehér zoknihoz (hogy tuti áthúzza a gyerek tesire, ne abba tornázzon, amiben egész nap izzad, és nem abba ülje tovább a napot, amibe tesin beleizzadt). Amúgy meg a rövidnadrág színe kb mindegy, a póló fehér, vagy iskolai emblémás. De senki fejét nem szedik le, ha nagyjából fehér, de elején/hátán van vmi minta.
2019. nov. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Iskolafüggő, hogy hol mennyire veszik komolyan az egységes ruhát. Nálunk fiúknak és lányoknak egyformán fehér póló és fekete vagy sötétkék rövidgatya, télire pedig valamilyen hosszú nadrág kell. Ha a pólón van valami minta azért nem szólnak.
2019. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban nálunk volt külön póló tesire, de senkit sem érdekelt ha nem abba voltál. Most egy erős középsuliban tanulok, itt van egy póló meg egy rövidnadrág, de ezeket javarészt senki sem hordja. A zokni követelményt nem értem hogy mi a tökömnek, úgyis cipőben tornázik mindenki. A nadrág színe is szerintem tök mindegy kéne hogy legyen, senkitől se hallottam még hogy ez is külön meg van szabva. Az atléta trikóhoz dologhoz meg már inkább hozzá se szólok.
2019. nov. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van már első óta, csak fehér iskolapólót kell venni. Idén lett felsős a fiam, eddig nem volt gondunk a zoknival. Na de most, első órán kizavarta a tanár, mert nem hófehér volt a zokni (valami apró minta volt rajta), így le kellett vennie. Anélkül tornázott.
2019. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Andi80018 ***** válasza:
100%
A mi sulinkban is egyenruha van tesire, csak a póló színei változnak alsós, felsős, gimnázista szerint. Mondjuk nem értem, miért probléma ez, általánosban szerintem mindenhol így van.
2019. nov. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Azért "probléma" mert ilyen foglalkozást teljesen felesleges ennyire felfujni, szerintem!! Nem mindegy hogy polo rövidnadrágba tesizik a gyerek vagy mibe? Jó cseréljen alsót zoknit mert beleizzad!, de hogy mi milyen színű??? Delegáció jön minden alkalommal vagy miért kell ez a felhajtás??
2019. nov. 24. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!