Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Aki volt hasonlo helyzetben,...

Aki volt hasonlo helyzetben, hogy oldotattok ezt meg?

Figyelt kérdés

Fiam hatodikos, csendes nyugodt gyerek. Soha semmi gond nem volt vele, de matek oran par gyerek miatt kollektiven minden fiut buntet a tanarno. 8 darab egyes van idaig, ugy hogy "orai munka" mikor a dolgozatai jok 4-5. Meg harmasa sincs. Tobbszor kerdeztem, o nem csinal semmit, par masik gyerek is igy van. Erre a mai napon a nagy feleves temazarot is elvette minden fiutol igy rogton dupla egyes lett.

Nem is ertem, hogy teheti ezt meg. Bementem beszelni vele a gyerekkel egyutt, erre elkuldott minket, hogy ez az egesz osztaly problemaja oldjuk meg.

A gyerekem.gyomorideggel megy iskolaba, ma hanyt este. Nem engedem el holnap. Az igazgato tud tenni valamit ez ugyben? Nem akarok hisztis okoskodo anyuka lenni, de a gyerekem tanul, megis ot buntetik.


2019. dec. 10. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Az igazgatóval beszélnék. Persze, hogy tud valamit tenni, pl. ki is rúghatja ezt a tanárnénit.
2019. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Menj beszélj az igazgatóval!Mondd el a problémát neki! Anno mi is kaptunk büntit kollektíven, de az tesin plusz 1 kör futás volt, plusz feladatok az órán, házik, de ez szerintem túlzás, ha a fiad nincs benne a dologban.
2019. dec. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Ez nem megengedhető, mindenképpen beszélj az igazgatóval! A fiadnak pedig mondd meg, h a tanàr hibàzik,és h ez a tanàrt minősíti.
2019. dec. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az összes fiús anyuka menjen minél hamarabb együtt az igazgatóhoz!
2019. dec. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csoportosan kellene mennetek az igazgatóhoz (bár tudom, nem könnyű összeszervezni).

Persze lehet, hogy az lesz a válasza, mint a gyerekem régi sulijában, miszerint nem is érti, mi a probléma a kollektív büntetéssel és a nyilvános megalázással, ezek évtizedek óta jól működő módszerek az iskolában. :)

2019. dec. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kollektív büntetés! Nálunk is ez van. Van 3 retardált hülyegyerek, azok állandóan csinálják a balhét. miattuk elmaradt a farsang, amire készültek, miattuk nem lesz karácsonyi osztály ünnepség. És én ezt nem értem. Miért nem csak nekik tiltják. Ezzel ők a markukba röhögnek. Most legutoljára kiment miattuk a tanár, majd másnap abból írtak dogát, amit akkor kellett volna leadnia. Érthetetlen.

Mi összehivattunk rendkívüli szülőit, ígérgettek, de smemi sem történt. Mi elmegyünk szeptembertől ebből a suliból. Bár pár ilyen ziccer, akkor hamarabb

2019. dec. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a büntetési módnak a lényege, hogy a közösség majd kiveti magából a „renitenseket”. Vagyis a tanárnak nem kell energiát fektetnie abba, hogy kiderítse, ki volt „rossz”, esetleg utánamenni, hogy az az egy-két gyerek miért csinál megengedhetetlen dolgokat, ő csak büntet mindenkit, és kivár. Azt hiszem, nem kell magyarázni, miért nem jó pedagógiai módszer.
2019. dec. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

9 fiu van az osztalyban es 13 lany. Ebbol 4 fiu az aki musorozik az orakon, nem tudnak mit kezdeni veluk. Ez a kollektiv buntetes semmit sem er mert a lanyok menonek talaljak, ma ok is belekezdtek ebbe a viselkedesbe. Az lett a vege, hogy a fiuk ujabb egyes mindenkinek, lanyoknak meg csak kis egyes amit kijavithatnak. Nincs osztalykozosseg, a szulok nagy resze be sem jar, ha jon is letudja annyival az osztalypenzt befizeti es ennyi.

Hetfon megyunk ket masik anyukaval be az igazgatohoz, nem tudom mi lesz.

2019. dec. 12. 00:15
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom helyi tankerületi központnak szólni.
2019. dec. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!