Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mennyire igaz az, hogy rossz...

Mennyire igaz az, hogy rossz tanulóval nem barátkoznak?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen arról lenne szó, mert felmerült a téma, hogy egy rossz tanulóval inkább barátkoznak, vagy inkább nem szívesen. Melyik és miért lehetséges?

2020. jan. 29. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Pont hogy azokkal barátkoznak a leginkább, mert az osztály nagymenői mindig a legrosszabb tanulók.
2020. jan. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem biztos hogy van összefüggés, mivel a gyerek viselkedése számít, nem az hogy kettest vagy ötöst hoz-e matekból.
2020. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Fiammal aki kituno tanulo alig beszelnek, piszkaljak. Mikor csendes nem okoskodik. Egyszeruen mar most az a meno aki rossz es bunko mindenkivel.
2020. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Ez iskola és közösség függő. Általánosban kitűnő voltam, mindig gúnyolódtak rajtam kb 25-en voltunk egy osztályban és talán 3-an voltunk kitűnők, 3an jelesek. Gimiben (elég szigorú) az volt a ciki, amikor 3-ast kaptam...az osztály kb 30 fő volt minimum 10en kitűnők, a legrosszabb tanuló is minimum 3as év vegi osztályzattal zárt. Vagyis ahol sok a jó tanuló ott az a ciki ha nem tudsz, ha sok a rossz tanuló az a ciki, ha tanulsz...
2020. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Én sose voltam egy huuu de jo tanuló, de sose volt hiány baratokbol. Általánosban pl az osztály legjobb tanulója volt a legjobb baratnom.

Szerintem nem azon múlik hogy valakinek 3as vagy 5os lesz a matek dogája 🤷🏻‍♀️

2020. jan. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Ez szvsz nem a tanulmányi eredménnyel van kapcsolatban, hanem a viselkedéssel, személyiséggel.

A kisfiam kitűnő tanuló és 2 barátja van. Egyikük szintén kitűnő, másikuk meg elég gyengén teljesít. A gyereket pont nem érdekli.

2020. jan. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Csatlakozom azokhoz, akik azt írták, a barátkozás nem tanulmányi eredmény, hanem személyiség kérdése. Egy jó és egy rossz tanuló is lehet rosszfej, és vica versa.

Egyébként ugye azzal is tisztában vagy, hogy a tanulmányi eredmény és az intelligencia között sincs feltétlen összefüggés?

2020. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végig olvastam minden választ, köszönöm! Az utolsó válasz adónak válaszolnék, hogy igen tudom, hogy nincs közötte össze függés, csak tudod a gyerekek milyenek. Nem feltétlen gondolják ezt.
2020. febr. 1. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!