Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Pedagógusok- egy kérdés?

Pedagógusok- egy kérdés?

Figyelt kérdés

Kedves Pedagógusok- szeretném megkérdezni, hátha Önök jobban tudják, hogy alsós gyerekemnél majd kezdeményezhetem év végén, hogy ismételjen évet? Nem hinném, hogy bármiből bukásra állna, meg kb. csinálgatja is amit kell, de én úgy látom, hogy ez nagyon kevés. :( Egyszerűen úgy érzem, hogy én nem tudom átadni úgy a tananyagot, hogy erre később építeni lehessen.

Szerintetek lesz erre lehetőség?


2020. ápr. 7. 14:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
29%
Járhat nappali tagozaton is. Nálunk most is van, aki 17 évesen fejezi be. A középiskola nem köteles elvileg felvenni, de őt pl simán felveszik.
2020. ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem ne kínozd évismétléssel.

Majd ha oda kerül, hogy érettségi előtti évbe jár akkor fog szidni, hogy ha "hlye" (már elnézést :D) anyám nem talál ki ekkora ostobaságot azóta már érettségizhetnék aztán húzhatnék a pcsába dolgozni :)

2020. ápr. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

6 évesen kezdett, ő a legkisebb az osztályban.

lényegében mindenki évismétlős volt, csak 3gyerek nem, de ő a legfiatalabb.

Tegnap beszéltem a tanítónénivel, azt mondta, hogy most ebben a kb 3 hónap otthon tanulásban a rendes tananyag kb 50-60%-át veszik át, és majd a következő tanévben bepótolják.

Hát nem tudom, az egész éves anyag mellett még egy "negyed éves" tananyag 1-2.osztályosnak hogy fog menni?

Egyenlőre tanulunk, szóval valószínű nem ismétel, csak maga a lehetőség érdekelne, hogy ha mégis úgy látjuk majd év végén- esetleg választhatnánk-e mégis?

2020. ápr. 9. 10:49
 14/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy a többiek mit tanulnak otthon? Valószínűleg még annyit sem, mint ti. Hagyd, majd együtt megtanulják következő év elején.
2020. ápr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!