Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Az általános iskolás ballagáso...

Az általános iskolás ballagások meg lesznek tartva?

Figyelt kérdés

2020. máj. 6. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Remélem, nem.
2020. máj. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Miért lennének megtartva?
2020. máj. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem. De szerintem évzáró sem lesz.

Gondolom a bizonyítványokért majd egyesével bemehetnek a szülők. (kisgyerek esetén)

2020. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
annyira kicseszés.. simán meg lehetne tartani.. szabadtéren, 1 max 2 osztály, mindeninek max 3 kísérő.. mindenhol van tesipálya, focipálya, ami elég nagy, meg lehetne oldani, csak akarni kéne... elég fontos dolgok ezek egy gyerek életében...
2020. máj. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem lesz, tömegrendezvénynek minősül, az meg ugye augusztus közepéig be van tiltva. Esetleg utána lehetne, de arra meg ki megy már el... Egyébként sem lényeges dolog ez, csak ilyen hülye "szokás", meg a családok pénztárcájának is jó, hogy nem kell 10-15 rokon vacsoráját fizetni.
2020. máj. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
nálunk a 10-15 rokon vacsorája sokkal kevesebb volt, mint amennyit én kaptam ajándékba tőlük. Nem hiszem, hogy olyan szülő, aki foglalkozik a gyerekével, örülne neki...
2020. máj. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14%
Persze, meg az ovodai ballagasok is :D
2020. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Spenc2014 ***** válasza:
29%
Milyen kicsinyes ilyen esetben az anyagiakat számolni ( lsd fentebb ) siralmas
2020. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!