Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Így az otthon tanulás után,...

Így az otthon tanulás után, változott a véleményed a gyerek tanáráról?

Figyelt kérdés
Pozitív-negatív irányba?
2020. máj. 22. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Megtudtam, hogy az egyik angoltanárnak nagyon magyaros a kiejtése, de ez alapvetően nem változtatott a róla alkotott jó véleményemen.
2020. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem változott. Nem ők tehetnek róla, hogy hónapok óta az ő munkájukat is el kell végeznem a sajátomon kívül, a fizetést meg ők veszik fel érte.
2020. máj. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Én csalódtam egy kicsit. Elsős a fiam, alapvetően egy tyúkanyó típusú tanárnénije van, de ebben a digitális oktatásban eléggé magukra hagyta a szülőket-gyerekeket. Elküldte az anyagot és a házit, mi meg visszaküldtük, ennyi.
2020. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én inkább arra gondoltam, hogy amiket eddig a gyerekről mondott a szülőin,az igaznak bizonyult-e.
2020. máj. 22. 15:35
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
A szülőin semmit nem mond a gyerekrol, az nem arra való. De bármit is mondana róla, az az ő véleménye, a gyerek iskolai viselkedése és teljesítménye alapján, így nem nagyon valószínű hohy otthoni környezetben, a szülővel igaznak bizonyulna és azt sem, higy nincs igaza
2020. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Igen, negatív irányba. Én eddig szerettem, értékeltem, elismertem a munkáját. Amit viszont most nyújtott az kritikán aluli volt. Teljesen magunkra hagyott minket. Nagyot csalódtam, még 2 évünk van vele hátra, de gyökeresen változott meg a véleményem és a későbbiekben a hozzáállásomon is változtatni fogok.
2020. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

A lanyom egyik tanarnoje hetente hozta boritekban a papir alapu hazit, emellett heti 3skypeon kerdezte ki az anyagot, mindenrol informalt whatsappon, husvetkor es sulikezdes elott minden "gyerekenek" kulon vitt hazhoz egy apro ajandekot, gyerekkonyveket olvasott fel nemetul videora es kuldte h jatsszuk le h a kicsik (elsosok) szokjak a nyelvet. Ezzel szemben a masik tanarnojerol az elmult 9hetben 1x hallottunk akkor postan kuldott egy adag kezmuves feladatot es tudatta h aznap du 14:30kor skypeos orat tart. A csomagot 14kor kaptuk meg...volt kapkodas.Eredetileg is ilyen lelkiismeretesnek illetve hanyagnak ereztem a ket not,nem okoztak csalodast semmilyen iranyba, szerencsesnek erzem magunkat h az eloszor emlitett holgy szeretteti meg a lanyommal az iskolat. A masik tanarno most h hetfon kezdenek (kulfold), maris beteget jelentett, gondolom tulpihente magat a sok semmittevesben es belebetegedett:)))

Amugy a gyerekeim jo tanulok, konnyu esetek, itthon sem volt tanulassal gondunk, szerintem ok sem szivnak veluk.

2020. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Az én gyerekeimmel sosem volt gond, mindig is arra voltak szoktatva, hogy itthon is tanulunk, minden nap átnézzük a házit, ha valamit a tanár nem adott át megfelelően akkor megtanuljuk a netről vagy könyvből együtt.

Az én véleményem annyiban változott, hogy tízszer annyira értékelem a pedagógusokat. Ebben a helyzetben a szülőkkel sokkal többet kommunikáltunk, hát atyaúristen. A legtöbben úgy beszéltek a gyerekükről mint egy darab szarról. De volt aki abszolút nem volt képben, azt se tudta hol a gyerek. Nem csodálom ha ilyen szülő mellett problémásak lesznek szegény gyerekek. Minden elismerésem a tanároké akik tolerálják ezt a rengeteg alkalmatlan szülőt és helyettük is nevelik a gyerekeket, hogy legalább az iskolában kapjanak némi törődést.

2020. máj. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem nagyon változott a véleményem. Az, hogy a digitális oktatás egy csőd lesz, azt előre lehetett tudni. Nem elsősorban a tanárok hibája. Van amelyik jobban odateszi magát, van amelyik kevésbé. Nagyjából előre tudtam, hogy melyik hogy fog erre reagálni, hiszen már évek óta ismerem őket.
2020. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
igen jobban låtom ,hogy ez egyik tanår joformån nem tanit semmit nekik ,mig måsik igen ,ugyhogy igen våltozott a tanårokrol vėlemėnyem.
2020. máj. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!