Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsős kisgyereknek hol tudnék...

Elsős kisgyereknek hol tudnék -lehetőleg egy helyen- jó áron minden felszerelést megvenni?

Figyelt kérdés
Értem itt a tolltartó, zsírkréta, számolókorong és társait. Webshop lenne a legjobb.
2020. jún. 18. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Nekünk anno az iskola állított össze ilyen csomagot írószerekkel egyutt, konkrétan csak a tolltartó, a tornazsák meg a taska volt az, amit egyénileg kellett megvenni.

Amúgy meg írószer.

2020. jún. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Mi is készen összerakva megkaptuk. Csak egy táskát vettem.
2020. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mázlisták! :)

Nekünk adtak egy listát, amit őszig be kell szerezni.

2020. jún. 18. 11:49
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Hozzánk képest te is az vagy kérdező, nálunk a beíratkozás is csak augusztusban lesz véglegesítve, nemhogy listát kapjunk!
2020. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Papír-írószer, tecsó, vagy pl nálunk festék-barkács-hobbi bolt (itt a legolcsóbb). Tulajdonképpen a táska kivételével mindent meg lehet egy helyen venni.
2020. jún. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az Ars una webshopjan nagyjából mindent megkapsz, de az nem a legolcsobb. A legtöbb nagy írószer láncnak is van webshopja, pl. a Pátria papirnak is, én még azt szeretem.

A másik lehetőség a nagyáruhazak, amikor elkezdődnek a sulis akciók, kb. július vége felé.

Illetve nálunk (kisváros), a helyi írószerbolt is jó opció. Tudják, hogy mit kérnek az itteni tanítók, így mindent megkapni ami a helyi iskolákba kell. És meglepően jók az áraik. Érdemes esetleg ezirányban is körülnézni.

2020. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ars una legjobb megtudsz venni mindent ott és ha kell házhozszállítás is van.
2020. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bármelyik nagyáruház megfelelő. Augusztustól akcióznak, akkor viszonylag olcsó és mindent megkapsz. Webshopból táskát pl. nem vennék, azt érdemes fel is próbálni.

A helyi papírbolt nálunk is nagyon jó árakkal dolgozik, ráadásul a suliból elkérik a listákat, úgyhogy akkor sincs gond, ha azt otthon hagytad.

2020. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

printker és csakis a printker.

nálunk az egész család (a tanár szülőtől az egyetemista gyereken át az elsős unokatestvérig) mindenki ott vásárol, tipikusan együtt lenyomjuk az egészet, emrt eleve tiszta káosz és felfordulás az évkezdő bevásárlás, de együtt legalább egyben túlesünk rajta.

2020. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ars una-tól rendeltem füzeteket, mert szép színeset szerettünk volna. Olcsóbb volt így, mint a boltban megvenni.

Az egyik játékboltnak nagyon jó és olcsó tancuccai vannak.

Keress rá az árukeresőn valamire és meglátod, hogy hol a legolcsóbb. Az ars unás cuccokon kívül minden mást egy helyen rendeltem meg.

2020. jún. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!