Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mindenre ráírtátok a gyerek...

Mindenre ráírtátok a gyerek nevét vagy csak füzet, könyv és jónapot?

Figyelt kérdés

Pl olló, korong, vonalzó - van aki azt mondja még a ceruzákra is külön rá kell...

(tanártól csak szülőin lehet majd kérdezni, az meg majd szeptemberben lesz...)


2020. aug. 9. 12:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon lelkesen még a színes ceruzákat is felmatricáztam (meg minden mást is), szerintem nagy segítség a gyereknek. Viszont a ceruzákat onnantól soha többet mert nagyobb meló mint ameddig egy ceruza tart (3hét nálunk kb). A fiam nem hagyott el semmit a fél év alatt.
2020. aug. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt nagy meló a ceruzákat sem feliratozni. Nem rágja a gyerek, így egy csík hibajavítót húztam a végére és arra írtam alkoholos filccel a nevét. Nem volt 10 perc az egész tolltartónyi cucc. De éles késsel vagy csiszolópapírral semeddig nem tart az egyik lap utolsó 2 cm-ét lecsupaszítani, és mehet rá a név.
2020. aug. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ezt kerték a suliban, így mindenre ráírtuk. Elsőben az ovis jelet is ha ráfért.

Meg harmadikban is így kérik.

A tanárnak is segítség, ha talál valamit, akkor tudja, hogy kié.

Csak pár ceruza tűnt el eddig és érdekes, ezek a név ellenére se jutottak vissza. Kóbor ceruza került hozzánk is és gőze se volt a gyereknek, hogy kié lehet. Vándorolnak, mas osztállyal is vegyülnek, több padtársa is van egy nap. Ha lett volna rajta név, vissza tudta volna adni.

(Egy lopós kislány a hajgumiját vette el és azt mondta az övé. Hat arra nem írtam a nevét rá, így azt később vissza csente magának.)

2020. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak elsőben úgy is eltűnt kabátja, hogy benne volt a neve + még az ovis jele is, színes matricán. Egy kisfiú hazavitte. De még anyukának se tűnt fel egy hétig, hogy két kék kabát van otthon :)
2020. aug. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi indultunk haza másik osztályból kisfiú táskájával. 1x fordult elő, hogy nem néztem bele :/

Szerencsére megálltunk a játszótéren, ahol ők is, és amikor inna kértek a gyerekek, mindjárt kiderült a csere.


De volt nekünk otthon majdnem 1 évig egy pólónk, amikor feltűnt, hogy "jééé, kettő van belőle", akkor kezdtem keresni a gazdáját. A tornapóló és FÉL pár cipő pedig annak ellenére sem került elő, hogy a gyerek neve benne volt.

2020. aug. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!