Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskolakezdéshez bevásárlás?...

Iskolakezdéshez bevásárlás? Ruhák, cipő, tornafelszerelés, írószerek...stb. Máshogy vásároltok most?

Figyelt kérdés

Vesztek annyi új utcai ruhát, cipőt? Lehet, hogy pár hét múlva farmer helyett szabadidőnadrágban és papucsban ülnek otthon az online oktatás miatt. Füzetből is lehet, hogy otthon jó a "sima" is, míg a suliba az én gyerekeim mindig valami színesebb borítójút választottak.

Ti hogy készültök?



2020. aug. 14. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Én nem sok mindent vettem. Rajzfelszerelés szinte érintetlen így csak gyurma kellett. Füzeteket csak simát vettem. Ruhából is csak nagyon alap dolgokat, mert én is úgy vagyok vele, hogy lehet online oktatás lesz, akkor meg felesleges. Nagyon sok ruhat úgy nőtt ki, hogy nem is volt rajta :)
2020. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Máshogy vásároltam, mert szerintem még kb egy évig még mind itthon tevékenykedünk. Egyelőre három üveg bort vettem. Nem közösbe, magamnak.
2020. aug. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

A csiribiri füzetet a gyerek kedvéért veszem, nem az iskolának. Szóval azt akkor is kap, ha örökre bezárkózunk...

Amúgy optimista vagyok, és készülök a sulira. Mondjuk tanszert pont nem fogok venni, mert ad az önkormányzat, kivéve a fent említett fejenként 1 db csiribiri füzetet, hogy örüljön a fejük. :))))

2020. aug. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Ma akciósan vásárolta ruhákat mert méretet váltott a fiam, c&a ban takkoban akciósakat vettem.

Cipőt egy vans tornacipő szerűt szintén akciósat.


Iskolaszerekből vettem egy asztali iratrendezőt, egymásra rakható kis polcok. Nagyobb több részre osztott ceruza tartót.

Minden tárgyhoz vettem füzeteket

Ceruzákat színest, graffit

Rajzcsomagba csak gyurma és ragasztó kell mert az beszáradt.

Torna cucc megvan, van sötét nadrágja és egy fehér focimez lesz.

Ennyi, ha kell valami majd megvesszük.

Drágább lesz amin még gondolkodunk az egy saját laptop vagy számítógép. Idáig tabletről meg az én laptopomról tanult de én is dolgozok.

Ez majd eldől mert 400 ezret gyűjtöttünk össze.

2020. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 babyboom567 ***** válasza:
41%

Igaz,hogy nem sulis, hanem ovis lesz a gyerekem, de mivel fejlesztő ovi, és én is úgy gondolom,hogy megint lesz lezárás, ezért vettünk csepphintát, benti csúszdát, egyéb fejlesztő játékokat itthonra.(gördeszka, gimnasztikai labda eddig is volt a tsmt tornához)

Vettem ovis zsákot is ami új, kisgatyákat mert még a szobatisztaság előtt vagyunk,ruhái vannak, kb decemberben vált méretet,majd akkor kiderül,hogy mire lesz szükség.Meg vettem gyurmákat, festéket,mindenféle kreatív dolgot.

2020. aug. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Szinte semmit

Tavaly kaptam 50e a munkaltatomtol iskolakezdesre amit dec 31 el kellet kolteni

Igy bevasaroltam mindenbol duplan triplan 😂

Most alig par fuzet kell esetleg de meg nem neztem meg

2020. aug. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Ja annyi h ruha nem kellet. Azt folyamatosan kapnak ha szulseges. Tornara sulis logos kell de az is van vagy 8db fejenkent mert ajandekba is kapnak a eredmenyekert.
2020. aug. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 babyboom567 ***** válasza:
81%

Kedves Lepontozó!

Látom mindenkit lepontoztál aki felkészül az otthoni dolgokra, mintha mi ezt várnánk.

Képzeld el,hogy én sem ezt várom, csak időben felkészülők,hogy akkor az adott helyzetből a legjobbat hozzam ki.

A gyerekem március óta kimaradt mindenféle fejlesztésből, és ez ilyen kis korban rengeteget számít.Itthon próbáltuk pánikszerűn a dolgokat, hisz egyik napról a másikra bezárt minden.

És ezt most szeretném elkerülni.

Én is azt akarom hogy szakemberrel végezze a foglalkozásokat.Ettől még mindent elkövetek, hogy itthon is megtudjam tenni ami tőlem telik.

2020. aug. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi szerintem tanszereket normálisan fogunk vásárolni, ruhából csak ami kell pl. tesire pólók, 2 kardigán ugyanis már a kicsi kinőtte őket. Persze lehetséges hogy online oktatás lesz, de én legvalószínűbbnek a hinrid oktatást találom. Ez lényegében annyi, hogy ha csitul a helyzet be lehet menni a suliba, ha a számok emelkednek, otthonról megy a tanulás egészen addig, amíg újra be nem lehet menni.
2020. aug. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elírtam , nem hinrid hanem hibrid 😅. Előző voltam
2020. aug. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!