Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyermekes anyukák, hogy...

Kisgyermekes anyukák, hogy intézitek a bevásárlást segítség nélkül?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 07:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
56%
Sehogy. Megy az apjuk.
2020. márc. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
30%

Igen, vagy az apjuk megy, van én és apa vigyáz rá.


Ha apa sokáig dolgozik házhoz rendelünk, de még opcio az is, hogy valaki vigyáz rá (szomszéd, barátnő) amíg bevasarolok.


Illetve, online is szoktam, a príma még szállít házhoz.

2020. márc. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
62%
Házhozszállítással.
2020. márc. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
53%

A, Apa intézi.

B, Apa vigyáz a gyerekre.

C, Valaki vigyáz a gyerekre.

D, Online

E, Szomszéd intézi

F, Gyerekkel együtt

2020. márc. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
66%

És ha nincs segítség?

Én nem tudom mi legyen. A férjem pl 3ig dolgozik, utána minden bezár. El kell mennünk postára és nem tudom hogy menjünk el. Csekkek befizetése és nincs lehetőség utalásra. Gyerekkel nem akarok elmenni, de nincs otthon senki aki vigyázna rá addig. Felelőtlenség lenne alvás idő elején elfutni egyedül? Szomszéd utcában van.


Ha nincs segítséged, a bevásárlást lehet házhoz szállítani vagy vannak már bevásárlást segítő önkéntesek is. Valószínű úgy is tudnak segíteni ha faluban élsz és csak a városban van ilyen.

2020. márc. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%
Sok hülye!SEGÍTSÉG NÉLKÜL kérdezte a kérdező.Ha apa ott van,az már segítség.Én személy szerint sehogy.Fel sem bírnám hozni az emeletre a cuccot és a gyereket!Nyaron költözunk kertesbe,akkor menni fog egyedul is,hisz akkor csak betolom a kapun.
2020. márc. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%
#5 az élelmiszer boltok nem zárnak be 3 kor!
2020. márc. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
72%

5ös vagyok. Most a postáról beszéltem.

A boltot meg lehet oldani alternatív módon is.

2020. márc. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk úgy alakult a helyzet, hogy férjem 1200km távolságra van tőlünk, anyuék 400km szóval ketten maradtunk a gyerekkel.Online rendelek élelmiszert.A csekkbefizetést pedig szintén netről. Szerintem ha van bankkártyátok akkor érdemes egyszer bemenni a városba(nem tudom hol laktok) vagy neked vagy a férjednek(akár úgy hogy elkérezkedik ha tud) és megcsináltatni, hogy neten tudd a postai dolgokat rendezni.2 hét után tegnap voltunk először a faluba, gyógyszertárba, postán, boltokba egymástól távol álló emberek várakoztak, ami elvileg csökkenti a fertőződés veszélyét.Ami még a boltnál játszik nálunk pld, hogy ha menni kell akkor kora reggel nyitásra megyünk vagy zárásra esetleg 3-4 fele van egy ,,üresebb" időszak.Próbáld úgy rendezni a postát is, hogy valami holtsávba menj, mikor tudod hogy kevesen vannak.
2020. márc. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
46%
Házhoz szállítással. Több éve így csinálnom, mert nem szabad cipekednem.
2020. márc. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!