Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Nem furcsa, hogy nincs otthon...

Nem furcsa, hogy nincs otthon a gyerek?

Figyelt kérdés
Fél éve mindig itthon volt. Ahogy vártuk az iskolát most úgy hiányzik. Megszokt, hogy mindig körülöttem van. Furcsa ez a nagy csend.
2020. szept. 1. 12:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Én sem vagyok otthon, mert dolgozom. És eddig is dolgoztam.
2020. szept. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Látom unatkozol is rendesen, meg csak 4.5 órája van távol. Menj vissza dolgozni ha ennyire sok az időd.
2020. szept. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez így van rendjén :) Eleinte furcsa, ezt is megszokod majd.
2020. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Én azon mosolyogtam reggel, hogy napok óta mondogatják a gyerekeim - 3 fiú - hogy annyira nem is várják a sulit.

Reggel mikor meglátták az osztálytársakat még csak hátra sem néztek, úgy szaladtak az osztályhoz, és ment a nagy pacsizás....


Én holnaptól dolgozok, sokat voltam itton velük, és de most fura ez a csend. Nem nyüzsög itt egyik sem.

De holnaptól már visszaáll minden a régi kerékvágásba.

Kérdés, hogy meddig....

2020. szept. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

Nekem annyi mindent kell még elintezni, ide oda rohangàlni, akadàlyoznak a nyitvatartàsok, nem kapni sehol xy dolgot amit a tanar kér meg stb, egyszoval sík ideg vagyok.


Meg sem tudom élni azt a hüppögèst, hogy ó màr iskolàs:). Fotozni az elsö suliba kèszülést, es az elsö nap utàn hogyan érzi magàt, vàrni azt, ahogy majd "csicsereg"rola.

Nem ezeken izgulok.


Hanem a fenti stresszeken tul, pl hogy huzatot csinal a tanar mert ö nyitott ajtonal tanit es azt sem tudom hol ül a gyermek latja e a tablat stb.


A nagy csendben en 150 es bernyomassal ràgom a körmöm kb ahelyett hogy kellemesen àtélhetném amig szabin vagyok a soha vissza nem térö pillanatokat, hogy elsö nap a suliban es nemrég még baba volt.

2020. szept. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Nekünk ebéd után jöttek haza, lementem érte délre,úgyhogy itthon van. Most kezdte az 5.-et, új suliban.

Tanárnő kérdezte a gyerekeket ki hogy boldogult az online oktatással,ki van akadályozva benne (nincs gép,nincs nem) nos 2-en vannak akik hátrányosak. Azt mondta a tanárnő nekik,csak azért kérdi,hogy ha megint (?) bejön a digitális oktatás,mire számítson,meg hogy ne ijedjenek meg attól,ha megint nem lesz rendes tanítás. Azt hittem elájulok ahogy mondta a lányom.

Amûgy engem holnap műtenek,azért vagyok itthon.

Kérdésedre válaszolva,persze furcsa volt,hogy reggel indult suliba.

2020. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6%
# nincs net
2020. szept. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem azért jól esett egy kis délelőtti nyugalom, csendes magány. :)
2020. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Istenem de jó volt ez a csend! Még ígyis, hogy az 1 évessel itthon vagyok. 2 kisiskolás fiam van. Kihasználtam a nap minden percét.
2020. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

De, nagyon furcs lesz :D

Tegnap dolgoztam, de ma itthon leszek és igazából mindig furcsa az a csend, amikor nélkülük vagyok itthon, de így fél év után pláne. Kicsit rossz, hogy nem tudom őket bármikor fölhívni, de tudom ez az élet rendje.

3 napot leszek itthon egy héten, 2-t munkahelyen. (Ezt csak azért, mert egyből jöttek a kedves válaszok, hogy dolgozni kellene, nem otthon lenni- az otthon levés nem feltétlen jelenti a nem-dolgozást, unatkozást.)

2020. szept. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!