Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hogyan zajlik az online...

Hogyan zajlik az online szülői értekezlet?

Figyelt kérdés
2020. szept. 4. 08:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom úgy mint egy csoportos online beszélgetés.

Nálunk szerencsére a hagyományos lesz.

Maszkot sem kérnek a suliban a gyerekektől, mint ahogy 1,5 méterre sincsenek szétszedve egymástól.

2020. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nàlunk ZOOM programmal.

Le kell tölteni es lehet rajta videochatelni. Minden szülö jelen egy kis ablakban a föképernyön pedig a tanàr.

A hang ès kép kikapcsolhato, azaz ha nem akarod hogy làssanak, ugy is jelen lehetsz a szülöi, olyankor csak a beirt neved làtjàk, hogy jelen vagy.

2020. szept. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk azt mondta az egyik ofő, hogy esze ágában sincsen online bohóckodni, elküldi e-mailben a tudnivalókat.
2020. szept. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Nekünk online, lesz, már megírták. Csak nem tudtam, hogy ez valami feltöltött videó vagy hogyan képzeljem el :)

2020. szept. 4. 13:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A videochat annyiban jobb, hogy helyben kèrdezhetnek a szülök a végén
2020. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Lehet öreg vagyok a magam 35 évével, de jobban szeretem a személyes kontaktot, ami nekünk szerencsére adott is.
2020. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
3-as voltam. Meggondolta magát, mégis szeretne egy röpke igazi szülőit a suliban megtartva. A lányom születésnapján. Hát sírok.
2020. szept. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha röpke lesz, akkor azt a cirka 1,5-2 órát végigülitek.
2020. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Nekünk gimiben az ofő azt mondta, hogy mi diákok írjuk össze a szülők kérdéseit, ő meg majd elküldi az infókat, válaszokat a kérdésre online, a digitális oktatásos osztály csoportba, hogy mi juttassuk el a szülőknek, mert tudja, hogy nem mind ért hozzá. De ezt még készül előtte egyeztetni a kollégiumi csoportvezetőnkkel.


(18l)

2020. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez is jó ötlet, amit az utolsó írt.
2020. szept. 7. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!