Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Hogyan kapják meg az általános...

Hogyan kapják meg az általános iskolás hiányzók a tananyagot?

Figyelt kérdés
Az iskola/tanító küldi digitálisan vagy a gyerekek kérik el egymástól?

2020. szept. 16. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kapjuk facebookon minden nap a csoportba kiírja az osztályfőnök.
2020. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én még az osztálytársamtól kértem el anno. Most a lányom minden nap kapta automatikusan az osztályfőnökétől, de egy anyuka felajánlotta, h elküldi+ a füzetek fotóit is :) Így megköszöntem az ofőnek, de írtam, hogy kapjuk egy anyukától, ne fáradjon ő is. Ráadásul a nagy része a Krétán is fent van.
2020. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Most nosztalgikus belegondolni, hogy anno alsóban még a postaládába dobta be egy arrafelé lakó osztálytárs a papírt, amikre felírta az akkori házikat :D

Amennyire általános iskolás imserőseimtől tudom, messengeren meg hasonlókon küldik egymásnak a házifeladatokat, mondjuk ők felsősök.

2020. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elkérjük egymástól
2020. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az osztály facebook csoportjában szoktuk elkérni. Látom, hogy a tanárok is látták a kérést, de soha nem küldenek el semmit, mintha a Pick szalámi receptje lenne az aznapi házi. Plusz a Krétán sincs fent. A szülők szokták megírni.
2020. szept. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kréta kötelező.

De mivel nem használja sem tanár, sem szülő/tanuló, így fb-ra kerül fel csoportba. Ill. én messengeren is el szoktam kérni az ofőtől.

2020. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A krétán csak a lecke látszik, az órai anyag nem. Vagy azt nem pótoljátok?

Nálunk mindig azt mondták, hogy kérjük el szülőktől, de itt nem viszik haza a gyerekek csak azt, amiben lecke van, igy nehéz elkérni az órai anyagot is. Most a tanárnéni összegyűjtötte, hogy mit vettek a gyerekek és feltette így 4 nap alatt pótolhatunk 10 napot, de ez is nagy segítség. Vannak még ezen kívül is tantárgyak, elég lesz azt utólag.


Amúgy nálunk csak a kréta van, de abba idén még nem sok leckét írtak be, illetve a befejezni a füzetben beírás se nagy segítség egy hiányzónak.

2020. szept. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ötödikes osztályfőnök vagyok. Az osztályomba járó gyereknek van egy gmailes levelezőlistájuk (a szülők kezelik, mert alsó tagozatbol örököltem) ahová be lehet küldeni a házifeladatokat és az órai munkát.

Ha ez nemegy akkor marad a klasszikus telefonos megoldás.

2020. szept. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elkérjük a Fb-os csoportban,de nem mindig kapjuk meg,sz.r az osztályközösség.A tanár kilépett a csopiból,mert nem hajlandó ezzel foglalkozni,azt mondja,nem érdeklik a nyavajáink,oldjuk meg magunknak.

A kisebbik fiamnál a szülők egymás közt,plusz a tanár is küldi ha kell,még fel is írja,ki mit nem végzett el bent.

2020. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!