Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Szerinteted korrepetálhatja a...

Szerinteted korrepetálhatja a gyeremeket az iskolai angoltanár?

Figyelt kérdés
Felmerült bennem, hogy jó lenne magántanárhoz járnia angolból, lassan nyelvvizsgázni szeretne. Etikus-e első körben az iskolai tanárát megkérdezni?
2020. szept. 18. 21:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Etikailag nem helyes, ha a tanító tanár tart neki magánórákat. Sokan úgy érzik, hogy az a diák kivételezve van ilyenkor.


Én 10. osztályban az iskola egyik tanárához jártam emelt szintű órára. Utána 11. osztályban Ő tartotta azt az órát is az iskolában.(Tanárváltás volt, mert a régi tanárunk elment) Így nekem váltanom kellett a tanévkezdés után egy héttel az etikai kódex és a nyavajgások miatt(Pl 1 tanítási nap után, én biztos ötös leszek xyz tantárgyból, mert fizetek neki) miatt, pedig még nem is iskolai tananyagot vettünk.

2020. szept. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha tanítja is az iskolában, akkor pénzért nem korrepetálhatja magánúton. Nálunk ez van kiadva utasításba, én nagyon támogatom is. Ha tanítja az iskolában, de ingyen (akár nem is otthon, hanem az iskolában) foglalkozik vele külön is, az rendben van. Ha az iskola olyan tanáráról van szó, aki nem tanítja a gyereket, akkor is teljesen rendben van.
2020. szept. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nálunk a tanár kínálta fel, hogy korrepetál, de plusz pénz ezért nem kapott.
2020. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!