Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ha az apuka karantenban...

Ha az apuka karantenban van(munkahelyen tobb covidos beteg miatt) attol a gyerekek mehetnek suliba? 1-3 osztalyosak, nem betegek.

Figyelt kérdés
2020. nov. 4. 12:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
Nem. Ha apuka karanténban van akkor se ki, se be senki.
2020. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Én úgy tudom, csak a karanténos nem mehet ki, többiek igen.
2020. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
A gyerek mehet. Majd ha apu pozitív lesz, akkor kell otthonmaradniuk nekik is.
2020. nov. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%

Miért vinnéd, ha apuka úgyis otthon van, tud rájuk vigyázni.

Gondolom apukát tesztelik (ilyenkor muszáj), ha negatív, akkor mehetnek, de amíg nincs eredmény én otthon tartanám.

2020. nov. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Hivatalosan nem számít kontaktnak az egy háztartásban élő covidos... Szóval ha van 1 pozitív személy a családban, akkor ő van karanténban, a többiek mehetnek mindenhova. Jó nagy marhaság, de így van, saját tapasztalat alapján és rendőrség szerint is így van. Várja meg a teszt eredményt, addig ne menjetek sehova. Segítsetek másokon így, hogy otthon maradtok, mi is otthon maradtunk.
2020. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
5, félrebeszélsz. Igazolt pozitív esetnél karantén van az együtt élőknek. Ha az apa nem poz, csak kontakt, akkor a család mehet, amerre akar.
2020. nov. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem beszélek félre. Pozitív voltam, családom nem. Karanténba csak én kerültem, többiek mehettek oviba, suliba, dolgozni. Hivatalosan. Lányom sulijában az egyik osztályban lett egy covidos gyerek. Egész osztályt karanténba küldték, családtagok mehettek mindenhova.
2020. nov. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
23%

Én is az vagyok, minden családtagnak jött a határozat. Minden ismerősnél is.

Mondjuk ha a családod ment is, akkor az undorító...

2020. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Tudod értelmezni amit írtam? Otthon maradtunk.
2020. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk az ovis nagycsoportban volt egy pozitív. A csoport karanténba került,ettől függetlenül mi mehettünk dolgozni és a nagyobb sulis fiam is ment suliba.

Szóval igen,mehetnek a gyerkőceid.

2020. nov. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!