Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Olyan lehet, hogy a matematika...

Olyan lehet, hogy a matematika tanar azert adjon dupla egyest, mert nem csinalt videot a fiam a rubik kocka kirakasarol +meg egyet mert nem tudta kirakni?

Figyelt kérdés

Minden feladata kesz van ezen kivul, becsulettel tanul. En is ellenorzom rendszeresen, hogy minden kesz legyen. De ez nem ment neki, es erre ma jott a dupla egyes.

Jogilag tehet ilyet?


2021. márc. 22. 19:10
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
96%

A mi matektanárnőnk meg anno félt az ellenőrzésektől, mert nem a hivatalos matekkönyvből készített fel minket az érettségire... Ez meg olyat kér számon, ami egyáltalán nincs benne a tantervben. Az eszem megáll...


Az igazgató miért hagyja ezt?

2021. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
96%
Üzenem a tanár bácsinak, hogy en is kérem az egyesem, mert soha életemben nem voltam képes kirakni. Igaz túl nagy energiát nem fektettem a próbálkozásba. Azt gondolom, kettő egyes nem korrekt. Igazából ebben az esetben egy sem, de ha mindenáron hülyeséget akar osztályozni akkor is ez csak egy egyes, nem?
2021. márc. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
96%
Mi van azokkal, akiknek nincs otthon ilyen kockájuk? Az 3db 1-est kap?
2021. márc. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
95%

Az én osztályomban 2 ember se tudta kirakni (egy ki tudta teljesen, egy meg a felénél elakadt, mert elfelejtette, hogy hogy kell)

100% volt az érettségi átmenésünk.


Szóval jobban tenné a tanár, ha az ilyen vizsgákra készítené fel a gyerekeket, mint hogy a Rubik-kocka kirakását kéri számon, amit pár év múlva úgyis elfelejtenek.

2021. márc. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
95%
Megtanította egyáltalán nekik, hogy hogy kell kirakni?
2021. márc. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
89%
Mondjuk én azért megkérdezném a tanártól, hogy ugyan árulja már el, hol tartalmazza a kerettanterv vagy a helyi tanterv a Rubik kocka kirakását. És ha nincs benne milyen jogon kéri számon, ráadásul így. Ha nem lehet beszélni ezeket a kérdéseket feltenném az igazgatónak is belebegtetve, hogy ha kell ennél is tovább megyek a tankerhez vagy a sajtóhoz. Az ilyen húzásokat azért merik meglépni egyes tanárok, mert hagyják.
2021. márc. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
91%
Én indokolatlanul felhúztam magam a kérdésen.
2021. márc. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
11%
Ezért tartunk ott ahol tartunk. A tanárnak semmi tekintélye, a sok szülő mindent jobban tud. Miért ne lehetne megtanulniuk kirakni a kockát? tipikus nem akarásnak nyögés a vége szindróma. ha nincs veszel egyet, igen auchan, Tesco, de lehet rendelni is. Rákeresel neten 1001 youtube video fent van róla. Nem tudom, h az-e a rosszabb, h életképtelenek vagytok vagy az, h szartok a tanár által kiosztott feladatra.
2021. márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
88%
18 nem tudom megfigyelted e a kérdés lényegét, ami az hogy két egyest ad egy feladatra. Ami egészen biztosan nem korrekt. Ha nincs kész ad egy egyest és kész. Pont. Az hogy baromságokat ad fel már csak a jéghegy csúcsa.
2021. márc. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
87%

Nem, pont hogy azért tartunk ott ahol, mert ilyen inkompetens, hatalmukkal visszaélő, pofátlan “tanárok” léteznek a mai napig, akik azt hiszik bármit is megtehetnek. Na meg az olyan kedves szülők miatt, akik térdre borulnak, mert a tanár az atyaúristen, nem szólhatunk egy rossz szót sem. Meg a lókukit, azt.


Ez a tanár jogtalanul él vissza a hatalmával, indokolatlanul osztogatja a DUPLA!! egyeseket, ráadásul mindezt egy olyan feladatra, ami még csak nem is tananyag! Azt kérje számon a gyereken, amit le is adott, el is magyarázott, meg is tanított! Egy nyamvadt Rubik-kocka kirakása semmilyen tantárgynak nem tananyaga, sokan még felnőttként sem tudják kirakni, de azért egy gyerektől elvárjuk, ha meg nem megy, akkor kapásból beírunk neki 2 db egyest . Az ilyen elmegy a francba, ezt maximum szorgalmi feladatnak adhatja fel, de véletlenül sem kötelező házinak, amiért aztán dupla egyeseket osztogat.🤦🏻‍♀️

És akinek nincsen otthon?! Az adjuramisten rohanjon vírus közepén érte a Tescoba? Aztán, ha ott sincs?? Minden más bolt zárva van, mégis hogy gondolta? Hogy majd berendelgetünk minden szirszart, aminek köze nincs az anyaghoz több ezrekért, mert neki úgy felelne meg? És ha meg is rendeled, de csak napok múlva jön meg, mire letelik a határidő? Várjunk, kitalálom, akkor is egyes, az ilyen tanár megoldja ennyivel.

Aztán meg mindennek a teteje, hogy ő önkényesen eldöntötte, hogy akkor 75%-tól van kettes. Hogy mi van???? Ilyen egyszerűen NINCS! Mondom, attól hogy tanár, koránt sem tehet mindent, rá is vonatkoznak szabályok, neki is vannak kötelességei és neki is van felettese, akit ebben az esetben azonnal felkeresnék a többi szülővel karöltve és panaszt tennék. Tudja már hol a helye, azért nem ő szarta a spanyol viaszt.

És még beképzelt is, mert őfelsége nem áll ám szóba a szülőkkel, hogy is képzelik, hogy beszélni akarnak vele. Igazi barom.

2021. márc. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!