Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elsősnek iskolatáska?

Elsősnek iskolatáska?

Figyelt kérdés

Minden tanács jól jön. 😊

Linknek, képnek külön örülnék.



2021. jún. 14. 08:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Iskolafüggő. Nálunk elsőben minden cucca bent volt, csak tolltartó, kulacs jött haza. Második félévben hétvégére olvasókönyv. Ehhez nem kellett sok10ezer forintos ergonomikus táska. Ugyan vettünk egy olcsóbb unipap doboztáskát (ami strapabíró is volt, volt kislány, aki 4 évig ugyanilyet használt, csak a fiam "kinőtte" másodikra), de az elsődleges szempont az volt, hogy a gyereknek tessen.


Mindenképpen próbljatok! Harmadikban netről rendeltem táskát, nagyon klasszul nézett ki, nagyon jó minőség is (hama), akciós is volt... csak kb 2x belefért a gyerekem. Mondjuk ennek ellenére hordta, mert menő halálfejes :D

2021. jún. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ars una tényleg jó. A fiam négy évig nyúzta és semmi baja. Utána is csak azért kapott másikat mert felsőben màr ciki a merev falú táska. Ötödikre kapott egy Budmilt, azt is már második éve használja és még teljesen jó.
2021. jún. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
9. vagyok. Én Németországból rendeltem, de a Müllerben szokott lenni itthon is.
2021. jún. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Fiam sulijában minden napra kellett pakolni, mert napközisek voltak a teremben délután. Ő miattuk nem lehetett bent semmi a teremben csak ami a zárható szekrényekbe belefért.

Fiam lego mániás, így ilyet vettünk,

[link]


Én vettem több féle uzsonnás táskát mert az jobban használódott.

Most lesz harmadikos, de ez tökéletes még mindig. Egyedül tornazsákot kell vennem mert az elkopott.

2021. jún. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ars Una van nekünk is ,most megy felső tagozatba a lányom így lecseréljük nekünk ez van

[link]


Ez egy másik fajta kinézetű alsós táska


[link]

2021. jún. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha iskolatáska,akkor az olyan legyen, amit a hátizsákként (ahogy a 9-es írta, merev legyen) tud hordani, hogy a gerincét egyenesen tartsa.
2021. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
Szerintem is a gyereknek kéne kiválasztania, hogy neki mi tetszik. Emlékszem még anno mikor én voltam elsős olyat táskát kaptam, ami nagyon de nagyon nem tetszett. Szülinapomra kaptam ezért a szüleim választották és eléggé férre találtak. Persze táska táska a célnak megfelel de egy elsős gyereknek szerintem fontos hogy olyan táskában kezdje az iskolát amilyenben ő akarja.
2021. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
#17 természetesen ő választ, de már eleve olyanokat mutatnék neki, ami jó is.
2021. jún. 22. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!