Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Első osztályos gyereknek...

Első osztályos gyereknek tudnátok iskola táskát ajánlani? Topgal, ArsAuna, Herlitz?

Figyelt kérdés
kinek milyen tapasztalata van? köszönöm
2021. júl. 5. 11:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%

A lollipop egyébként a Lizzy card egyik kollekciója, szerintem egyáltalán nem gagyi, és magyar termék amúgy. Nekünk van hátizsákunk tőlük, igaz nem a merev falú elsős táska, hanem a Teen+ hátizsák, de tejesen rendben van.

Erős az anyaga, szivacsos a pántja, és nem nyeklik-nyaklik az egész táska, mint sok hátizsáknál.


Amikor elsős volt a lányom, mi is felpróbáltuk a létező összes táskát, aztán megvettünk egy "közepesen noname", de azért merevfalú és ergonomikus hátkiképzésű táskát, amin cicaminta volt (ez volt a lányom kérése). Harmadik osztályig csont nékül kibírta, ők mindennap hordták haza a cuccot. Cipelni sokat nem cipelte, a suli ajtótól az osztályig, viszont ha van tartása a táskának, az nagyban megkönnyíti egy elsősnek a pakolást.

2021. júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
13%
Kisebbik fiamnak ilyen van: [link] Most lesz 3. osztályos, de szerintem ez még a 4. osztályt is kibírja, semmi baja. A gyerek nagyon vékony, igaz magas, simán tudta hordani. Oldalra belefér a kulcsa, az első zsebébe meg egy kisebb doboz az uzsonnának. Azt hiszem van belőle lányos verzió is.
2021. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az Ars una táskája lányomnak nincs 1 kg sem üresen és könnyű.
2021. júl. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Andi80018 ***** válasza:
68%

Nekünk Arsuna van elsőtől, és most negyedikben is ugyanez lesz, nem is akar másikat a fiam, pedig még ez a kocka alakú. :-)

A tolltartó is az, meg a kulacsa. Mi elégedettek vagyunk ezzel a márkával, a táska is nagyon jó állapotban van, meg a másik kettő is.

2021. júl. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
12es, köszi, ezek klasszak, de könnyűek is?
2021. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Még soha nem mértem meg, de most lemértem neked a konyhai mérlegen, 750-800 grammot mértem. De digitális mérleg biztos csal valamennyit.
2021. júl. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!