Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elfogadják az iskolában ha...

Elfogadják az iskolában ha első osztályos lányomnak nem veszek tornadreszt? Megalázónak és undorítónak tartom, ráadásul felvenni is nehéz.

Figyelt kérdés
Oviban sosem kérték, ott jó volt a póló és nadrág is
2021. aug. 15. 21:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem elsőben még nem találja megalázónak egy gyerek, ne mondd ezt neki. Amúgy tényleg fura, manapság már nem szoktak ehhez ragaszkodni, nekem mindkét gyereknél fehér póló és sötét rövidnadrág kell tesire. Felsőben én is utáltam, amikor már kezdett alakulni a testem, és abban a dresszben tényleg minden teliben látszik. De nálunk megengedték a tanárok, hogy felvegyünk rá egy pólót. Szerintem is hozd fel ezt szülőin, általában a mai tanárok megértőbbek.
2021. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
73%
Szülőin kedvencem volt. Anyuka felpattant és kifakadt, hogy az ő fiát ne vizsgálja egy doktorNŐ, mert mi van ha molesztálja, megjegyzem az a doktornő 60 fölötti nénike volt, akinek olyan vastag pápaszeme volt XD, na a fél terem úgy megutálta ezért, mert ez plusz fél órát jelentett. Mindig van egy túlkomplikáló anyuka...
2021. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem szülőin hozd fel a tèmàt, megemlìtve a pizitìv pèldàt, hogy az olimpiàn a nèmet sportolònők is làbat, kart ès dekoltazst takarò ruhàban voltak. Ha valakit nem zavar, hogy alig takarò ruhàban ugràl, gimnasztikàzik, akkor hordjon dresszt, de ne lehessen kötelező.
2021. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
56%
Na egy másik túl komplikáló anyuka. Tudod milyen "jó " pontokat szerez ezzel a szülőin a többi szülő szemében, az ofőről nem is beszélve? Én is dresszben voltam és senkit nem érdekelt, ebben a modern világban már mindenki pedofil, rasszista stb ha netán őszinte vagy csak letojja az ilyen dolgokat, beteg világot élünk, ha valaki kifakad egy dressztől.
2021. aug. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk lányom sulijába osztályába nem is volt kötelezö a torna dressz sőt lányok is inkább nadrág póló kombinációban tornáztak csak torna nadrág színe volt fontos .

Kérdezd meg majd a tanárnőt erröl ha azt mondja nem fontos torna dressz akkor ne vegyél.

2021. aug. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
86%

A tornadressz még létezik? Te jó ég, azt hittem, már rég kiment a divatból az a szar, én nagyon utáltam gyerekként, remélem, nálunk nem fog kelleni.

Ettől függetlenül szerintem is hülyeség ezt így túlgondolkodni.

2021. aug. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
41%

Nálunk tornász kapcsolatú tanár kérte gimiben a dresszt utolsó két évben. Korábban eszembe nem jutott, mennyivel jobb abban tornázni.. Persze mindenki vett rá tapadós rövid gatyát, és páran pólót is. Ha fejen vagy kézen álltunk, nem csúszott fel a pólónk a melltartónkig, továbbá adott egy tartás a mellnek Egyáltalán nem érdekelt senkit, ki dundi és ki nem.


Felvenni kicsit nehezebb, de anyám, olyan kényelmes és minden lány, vékony vastag egyaránt szebb volt benne.


Rövid tapadós nadrágot vigyetek hozzá.


Nem jó olyan ruhában bukfencezni, ami felcsúszik a nyakadig, vagy bő rövidnadrág, ami gyertyánál csúszik fel és kilátszik a bugyid..


Én azokat jobban utáltam.. és tornán ha kötelet másztunk, mindig aggódtam, hogy belátnak a nadrágomba(ugyanis én is láttam a fiúk és lányok bugyiját a bő tornanadrágjuknál)


Ha belegondolsz a mai kondiviselet is tapad, illetve azért is fontos, hogy látszódjon benne a helyes tartás. Mondjuk szerintem is csak akkor van értelme, ha lányok egymás közt vannak tesin és/vagy már hordanak melltartót, mert a prepubertásnál a felsőtestváltozás mindenkit zavar..

2021. aug. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
88%
A legtöbb általam ismert suliban totál mindegy, általában megelégednek egy fehér pólóval és rövidnadrággal is. A tornadressz nem tudom miért lenne megalázó. Tény, hogy az alap dressz, amit mi is használtunk elég rondán néz ki, de ma már azért sokkal csinosabbakat is lehet kapni normális áron. Ha nagyon ragaszkodnánk a dresszhez akkor pl. itt is van jópár, akár hosszú újjal vagy rövidnadrágos résszel is: [link]
2021. aug. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
64%
Nekem sima rugalmas pamut fekete dresszem volt, felkart takaró ujjal. Imádtam. És női szemmel is, minden lánynak jól állt, annak is, aki 95 kiló volt, pont ott karcsúsított, ahol kellett. Annak is jó volt, akinek semmi melle sem volt(nekem), mert tapadt és nagybbnak látszott a mellem a vékny alakomhoz képest. Tényleg mindenkin csinos volt a felkart takaró fekete feszes pamutdressz ÉS rövidnadrág! Szerintem nálatok sem tiltják a feszes rövidnadrágot, vegyetek hozzá, gondolom az alja zavar..
2021. aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
10%

Ha a suli kéri, akkor kell. Azt érdeklődd meg, hogy rövid tornásznadrágot húzhat-e fölé a kislány (ha őt is zavarja). Szokták engedni.


[link]

[link]

2021. aug. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!