Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Gyermeketek látta már vagy...

Gyermeketek látta már vagy ismeri az iskola rendőrét? A mi fiúnk nem látta még soha, csak fényképen. Kb. 3 éve van kirakva az iskola bejáratánál a faliújságra, de élőben még nem mutatkozott.

Figyelt kérdés

2021. szept. 23. 12:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
28%

Iskolarendészetet hoztak létre kb civil jelentkezőkből, miután egyre több iskolai bántalmazás volt a tanárokkal és a diákokkal szemben.

Mindenhol erről beszéltek, még egy excelt is publikussá tettek, hogy melyek azok az iskolák, ahol bevezetik. Én láttam, jó hosszú a lista… :/

2021. szept. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
26%

Goldmund73.

Jó már leesett, hogy te a szóhasználaton forogsz és abba kötsz bele. Iskolarendőr, így szerepel, az hogy te iskolaőrnek hívod az a te dolgod. Van ilyen, ahol így van, így hívják, gyere el az iskolába beszélj az igazgatóval, hogy ne plakátolja akkor ki a sulit hülyeségekkel mert az iskolaőr és nem rendőr. Ennyire ráérsz?

2021. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
23%

13. Az iskola iskolarendőrnek hívja mivel egy olyan ember végzi ezt a munkát aki RENDŐR, nem őr nem portás RENDŐR ez a hivatása. És ő megy ki néha a gyerekeknek beszélni a szabályokról, szabálysértések következményeiről meg ilyenekről a mi iskolánkban. Nem őr aki felügyeli a gyerekek viselkedését. Érted? Vagy hogy magyarázzam Margit?

Azt mondtad először nem is hallottál még ilyenről, most meg hirtelen tudod, hogy mit csinál, úgy, hhogy eggyel se találkoztál még?

2021. szept. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
86%

[link]

Szerintem ettől még nem rendőr, de a rendőrség alkalmazottja.

2021. szept. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként tudtommal a rendőrség kommunikációs/pr részlege szokott oktatásokat vagy programokat kiszervezni, amivel több iskolában "turnéznak". De szerintem az meg megint más.
2021. szept. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
15. Igen ez a tavalyi őrnek kiképzett civilek akiket azokba a sulikba küldtek ahol sok a bántalmazás. Én nem erről beszélek és nálunk nem ilyen van. Hanem rendőr aki nem a biztonságért felelős hanem kijön és el mond pár dolgot a gyerekeknek. Ő rendőr, úgy is mutatkozott be, egyenruha, jelvény stb. És nem azért jött ki mert elvetemültek a gyerekek, mert normlális suli semmi gond nem szokott lenni.
2021. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
86%
Az tényleg iskolaőr, semmi köze a rendőrhöz, ahhoz végzettség is kell, iskolaört kiképzik valami tanfolyamon.
2021. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
az iskolarendőr nálunk igazi rendőr, vélhetőleg egy kerületi járőr. a fényképen van gumibotja és pisztoly lóg az oldalán, járőr egyenruhában van. csak valószinűleg kevés ideje marad az iskolára, mint a körzeti megbízottnak a körzetére.
2021. szept. 23. 16:15
 19/26 anonim ***** válasza:
14est hiába pontozzátok le. Attól még van ilyen.
2021. szept. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
17. Azért írtam kiegészítésnek a 16-ot. De az sem iskolarendőr, szerintem inkább az "iskola rendőre", ami valami hangzatos reklámfogás lehetett, hogy kitették a plakátra, aki az előadást tartotta, a suli meg lehet, kint hagyta, mert jól néz ki a szülők felé, hogy náluk ilyen is van (volt). Szerintem egyébként az iskolának kell kilincselnie, hogy szeretnének náluk okítást és jó eséllyel akkor ki is mennek. Szülőin, majd szmk-sok felvethetik.
2021. szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!